Restoranas „Marche de Provence“

(4balsai, average: 4,75 iš 10)
Loading...

Marche de Provence – Provanso turgelio ( marche – pranc.. turgus) ir Pietų Prancūzijos nuotaika įkvėpta vieta Vilniaus senamiesčio širdyje, kuri nuo 2011 m. kilstelėjo miesto gastronominį lygį. Šios vietos stiprybė – maistas ir žaliuojantis kiemas, kuris šiltojo sezono metu yra itin patrauklus. Būnant čia galima atsiriboti nuo Pilies gatvės šurmulio ir įsijausti į prancūzišką nuotaiką: languotos ir kitaip raštuotos staltiesės, vijokliai, daug smulkių interjero detalių, raudonos gėlės ir tik dangus bei senamiesčio bokštai virš galvos.

Marche de Provence gurmaniški patiekalai čia pateikiami su gera nuotaika. Pavyzdžiui, desertas“ creme brule ala Marche“ yra patiekiamas kiaušinio lukšte ir kiaušinio dėkle, os raigės escargot „šliaužia“ per daržą. Restorano valgiaraštis turi bazinius patiekalus, tačiau dalis meniu keičiasi kasdien. Kuriant dienos naujienas labiausiai yra atsižvelgiama į sezoniškumą – virtuvėje naudojami savo brandos viršūnėje esantys produktai: jei grybų sezonas – grybai lėkštėse, jei šparagų ar moliūgų – jie tampa patiekalų karaliais, jei medžioklės sezonas –galima paskanauti žvėrenos patiekalų.

Marche de Provence virtuvės „labaratorijoje“ pavadintoje „LA Buffet“ pastoviai vyksta degustacinės vakarienės. Tai visas gastronominis spektaklis, kurio metu Arūnas Oželis kartu su šefu Linu Barysu patys gamina, pasakoja ir patiekia. Vakarienės metu atviroje virtuvėje jie pristato šešių patiekalų degustacinį meniu. Tiesa, valgomasis turi tik 22 vietas, tad yra būtina rezervuotis jas iš anksto.

Marche de Provence

Marche de Provence

Marche de Provence

Marche de Provence

Kaip rasti restoraną?

 

Restoranas

 

Adresas: Pilies g. 25, Vilnius 01123
Telefonas:(8-686) 77707
Darbo laikas: Pr A T K P Š S – nuo 12:00 iki 00:00 val.
Restorano Facebook puslapis: Restoranas „Marche de Provence“
Restorano Tinklalapis: Restoranas „Marche de Provence“

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *