Masiniai renginiai

Miesto šventės, sąskrydžiai, konferencijos gamtoje, įmonių renginiai ir t.t. … Tai mūsų kūrybinės grupės pagrindinis darbas. Kūrybiniai sprendimai – mūsų stiprioji pusė, o renginių organizavimas – tai sritis, kurioje dirbame virš dvidešimt metų. Ilgametė patirtis ir nepriekaištinga reputacija leido mums ne tik užmegzti nemažai ryšių, bet ir suburti didelį patikimų partnerių ratą, tarp kurių – nemaža Lietuvos atlikėjų dalis.

Ilgamečiai, abipusiu pasitikėjimu paremti santykiai leidžia mums pasikviesti norimą atlikėją už teisingą kainą.

Rengdami didelius renginių kiekius bendradarbiaujame ne tik su mažiau žinomais atlikėjais, bet ir su daugeliu Lietuvos įžymybių. Ilgamečiai, abipusiu pasitikėjimu paremti santykiai leidžia mums pasikviesti norimą atlikėją už teisingą kainą, todėl mus renkasi daugelis klientų, norėdami pamatyti savo šventėje patinkančią žvaigždę. Norite renginyje turėti gerą sceną su garsą ir įspūdingus šviesos efektus, gerus garso-šviesos operatorius, nepriekaištingai gera DJ…? Patikėkite ši darbą atlikti mūsų partnerių specialistams.

Kodėl verta rinktis mus

  • Esame gerai žinomi kaip originalių scenarijų rengėjai, todėl į mus dažnai kreipiamasi norint organizuoti įsimintiną šventę su kuo stipresniu reginiu, bet nedideliu biudžetu. Tokiu atveju siūlome pakviesti atlikėją už teisingą kainą, kuri būtų neįmanoma kreipiantis į žvaigždes ar jų prodiuserius tiesiogiai.
  • Padedame gerokai sumažinti jau sudaryto scenarijaus kaštus. Neretai sulaukiame klientų, sudariusių savo šventės scenarijų neapgalvojus išlaidų arba neįvertinus paties reginio svarbos. Tokiu atveju pakeičiame scenarijų, pasiūlydami kuo geresnį reginį už mažiausią kainą. Dažnas užsakovas stebisi, kaip po konsultacijos su mumis užaugo jo šventės kokybė, tuo pat metu gerokai sumažėjus jos išlaidoms.
  • Siūlome visa įrangą ir parenkame vietą reikalingą šventėms. Pradedant nuo scenos, generatorių, garso, šviesos ir dirbančio personalo bei visų baldų, neskaitant palapinių, papuošimo, maisto, padavėjų, barmenų… mobilių barų, fejerverkų ir baigiant apsauga.
    Norite ryškios, įsimintinos šventės, kuri paliktų įspūdį ir dar ilgai neišblėstų atmintyje? Patikėkite savo pageidavimų sąrašą mums, o mes padarysime viską iki galo. Seniai žinoma, kad senos pažintys ir darbas kartu atneša abipusę naudą, todėl rengdami Jūsų šventę pasiūlysime pakviesti norimą atlikėją už itin patrauklią kainą.