Technologinės linijos

Technologinės linijos sudarymas – tai be galo svarbus žingsnis, reikalaujantis nemenko išmanymo ir išskirtinio dėmesio. Juk tai yra neatskiriama restorano dalis, lemianti net 50 – 60 procentų jo veikimo sėkmės. Todėl čia yra būtinas atsakingas ir rimtas priėjimas, o braižyti planą galima tik galutinai sudarius verslo koncepciją bei parinkus reikiamą įrangą.

Klaidinga yra manyti, kad technologinė linija – tai tik virtuvės išplanavimas. Iš tikrųjų ši sąvoka aprėpia kur kas daugiau faktorių, pradedant nuo produkcijos priėmimo bei saugojimo ir baigiant personalo poilsio kambariais. Juk restoranas su tobula vidine organizacija yra pasmerktas būti pelningu.

Rūpindamiesi, kad Jūsų būsimas verslas klestėtų ir vystytųsi, mes sudarome technologines linijas tik griežtai atsižvelgdami į restorano koncepciją, įvertinę patalpos dydį, ventiliavimo sistemą, kanalizaciją ir kitus būtinus niuansus. Braižome technologinius planus ir padedame įrengti patalpas. Dirbdami visada patariame užsakovui kokia technika geriausiai tiktų įrenginėjamai vietai.

Ilgalaikiai santykiai su patikimais tiekėjais suteikia mums galimybę pirkti aukštos kokybės, įvairaus pobūdžio įrangą labai patraukliomis kainomis, todėl padedame klientui nemažai sutaupyti. Mūsų tiekėjai užtikrina labai platų pasirinkimą – tiek naują techniką, tiek naudotą, bet visada iš patikimų rankų su garantija. Siūlomi labai įvairūs variantai – pradedant nuo Europos Sąjungos gamybos ir baigiant Kinija. Todėl įtiksime visiems – pagal kiekvieno užsakovo poreikius ir galimybes.