Personalo mokymai

Atidarote naują restoraną ir Jums reikia stiprios, vieningos, atkakliai siekiančios tikslo komandos? O gal jau turite komandą, bet norite pakelti jos kvalifikacijos lygį? Atsižvelgdami į Jūsų verslo koncepciją, mūsų personalo ekspertai ne tik pasirūpins efektyviais kolektyvo mokymais, bet ir sukurs individualią, Jūsų verslui tinkančią motyvacinę sistemą. Organizuojame profesionalius apmokymus tiek virtuvės šefams, tiek virėjams bei aptarnaujančiam personalui. Apmokome ir restoranų vadovus.

VMUS ekspertų personalo mokymai pasižymi itin individualiu priėjimu ne tik prie kiekvienos įmonės, bet ir prie kiekvieno darbuotojo. Jei mokymų eigoje paaiškėja, kad žmogus geriau atsiskleistų dirbdamas su kita koncepcija – nukreipiame jį reikiama linkme. Jei darbuotojas nepasitvirtina – pakeičiame jį kitu.

VMUS personalo mokymai nesibaigia maitinimo įstaigos atidarymu. Dažniausiai siūlome įmonėms pasinaudoti mūsų paslaugomis dar pora mėnesių po restorano darbo pradžios. Per tuos mėnesius pasirūpiname, kad mūsų „paleista“ veikla efektyviai funkcionuotų ir toliau, pašaliname smulkius trūkumus, realizuojame papildomai iškilusias idėjas, paskatiname kolektyvą efektyviai dirbti. Klientui pasijutus tvirtai, po kelių mėnesių paleidžiame jį į atvirus vandenis.