Patalpų nuoma

Turite nekilnojamą turtą, bet neturite laiko jo priežiūrai? O gal esate išvykęs ir ieškote patikimo atstovo, kuris atsakingai pasirūpintų Jūsų patalpų administravimu bei nuoma? Kreipkitės į mus, ir mes išspręsime visus reikalus, susijusius su Jūsų komerciniu turtu ar gyvenamomis patalpomis.

Sąžiningai ir atsakingai administruojame bei prižiūrime Jūsų nekilnojamą turtą. Teikiame tarpininkavimo paslaugas, numesdami šią sunkią naštą nuo mūsų kliento pečių.

Kokias patalpas prižiūrime:

  • Visuomeninio maitinimo paskirties nekilnojamą turtą;
  • Parduotuves, verslo centrus, kontoras ir kitas komercines patalpas;
  • Butus, individualios statybos ir svečių namus, viešbučius ir kitas gyvenamąsias patalpas.

Ką darome:

  1. Atstovaujame patalpų šeimininką jam išvykus arba neturint laiko bei galimybių užsiimti nekilnojamo turto administravimu. Pasirūpiname pastovia patalpų nuoma. Jei kyla problemų, paraginame nuomininkus laiku sumokėti įmokas.
  2. Atstovaujant šeimininką, visapusiškai prižiūrime nekilnojamąjį turtą. Reguliariai atvykstame ir patikriname, ar patalpos yra geros būklės, ar nesugedusi santechnika bei įranga…. Reikalui esant, remontuojame atsiradusius gedimus. Pasirūpiname patalpų aplinka bei signalizacija, jei namas yra negyvenamas. Taip pat reguliariai tikriname, ar nuomininkas naudoja patalpas pagal paskirtį, ar jos nėra išnuomotos tretiems asmenims.
  3. Tarpininkaujame, norint išnuomoti nekilnojamąjį turtą. Padedame skubiai susirasti nuomininkus arba pakeisti esamus. Galimas ir pastovus tarpininkavimas: padedame iškilus problemoms su gyvenamųjų arba komercinių patalpų nuoma arba patys išsinuomojame Jūsų patalpas su galimybe pernuomoti jas tretiems asmenims.