Patalpų paieška

Ieškote patalpų maitinimo verslui? Mes galime Jums padėti. Savo klientams suteikiame patalpų paieškos ir nuomos paslaugas visoje Lietuvoje. Įrengiame patalpas pagal Jūsų koncepciją arba išnuomojame jau pilnai įrengtas. Atstovaujame nuomotojus, rūpinamės Jūsų nekilnojamu turtu.

Dvejojate, kuriame miesto užkampyje įsteigti savo kavinę, restoraną ar naktinį klubą? Išnagrinėję Jūsų verslo koncepciją mes patarsime, kurį miesto rajoną pasirinkti, kad Jūsų verslas klestėtų ir vystytųsi. Palaikome glaudžius ryšius su įmonėmis, užsiimančiomis naujų verslo centrų statyba, todėl galime pasiūlyti ypatingai viliojančius variantus itin palankiomis kainomis kuriu igyvendinimas netolimoje ateityje.

Norite įsigyti jau įrengtas maitinimo verslui vykdyti patalpas?

Norite įsigyti jau įrengtas maitinimo verslui vykdyti patalpas, bet abejojate jų patikimumu? Pagal užsakymą ištiriame patalpų pardavimo priežastį bei jose vykdomo verslo rentabilumą. Norintiems savarankiškai susikurti maitinimo vieta „nuo nulio“ pateikiame koncepcijos pasiūlymą, padedame parinkti ir įmontuoti reikiamą įrangą.

Nuomojate/parduodate patalpas maitinimo verslui? Atsiųskite mums informaciją apie objektą ir mes padėsime rasti potencialius klientus. Būtinai nurodykite, ar sutinkate, kad informacija apie objektą būtų prieinama viešai.

Turime didelę nuomojamų/parduodamų patalpų domenų bazę. Nemažai nekilnojamo turto savininkų vengia reklamuoti savo patalpas viešai prieinamuose šaltiniuose, todėl renkasi mus. Klientui panorėjus, VMUS užtikrina informacijos konfidencialumą.