Verslo koncepcijos, kurios privers jus suklusti. Maitinimo verslo steigimas.

Norite įsteigti maitinimo įmonę, bet neturite idėjos? Ne bėda. VMUS specialistai ne tik padės sukurti originalią ir perspektyvią koncepciją Jūsų verslui, bet ir sudarys atitinkantį ją valgiaraštį, interjerą bei kolektyvą.
O gal turite verslo koncepciją, bet dvejojate, ar ji bus efektyvi?

Jei turite stiprią idėją ir Jūsų verslo koncepcija dega inovatyvumu, mes pasirūpinsime darbuotojais, mes sudarysime valgiaraštį, mes padėsime rasti tinkamas patalpas Jūsų verslui plėtoti.

Jei koncepciją reikia tobulinti, išgryninti – dirbame ties ja, galvojame, kaip paversti ją unikalia. Jei galvojame, kad ji neatneš pelno – siūlome Jūsų veiklos sričiai tinkantį variantą. Sukurtą koncepciją patalpiname savo duomenų bazėje, randame atitinkančią ją komandą bei potencialius investuotojus. Neretai mūsų praktikoje pasitaiko atvejų, kai išskirtinės ir labai įdomios koncepcijos įgyvendinimas praktikoje nėra lengvas dėl per didelės egzotikos ar galimybių adaptuotis rinkoje. Dažniausiai tai įvyksta dėl šios srities darbuotojų trūkumo, produktų trūkumo arba pernelyg savito valgiaraščio, kuris mūsų krašte paprasčiausiai nesulauks sėkmės. Esant tokiai situacijai mes pasiūlome klientui šiek tiek pakeisti egzotišką valgiaraštį į vietinei virtuvei tinkamesnį. Taip yra pašalinama rizika, neatimant idėjos žavesio bei išskirtinumo.

Pasikonsultuokite su mumis. Bendradarbiaujame su visa eile visuotinio maitinimo virtuozų, kurie įvertins Jūsų idėją bei patars kaip paversti ją dar veiklesne.

Maitinimo verslo koncepcijos

Savo duomenų bazėje turime nemažai patikrintų, gerai išdirbtų verslo koncepcijų bei puikiai jose nusimanančių virtuvės šefų. Dažniausiai tos idėjos būna išbandytos praktikoje ir atvežtos savo srities profesionalų iš svetur.Viską suderinus, įprastai padedame įsteigti įmonę, pasirūpiname visa reikiama dokumentacija. Dalį atvežtų idėjų virtuvės šefai yra pasirengę parduoti. Tai reiškia, kad klientas turi pasirinkimą – nupirkti tik verslo idėją ar kartu pasamdyti ir virtuvės šefą – virėją profesionalą, kuris gerai nusimano šioje virtuvėje.

Iš esmės koncepcijos idėja, tai ir verslo koncepcijos tikslas. Tai informacija apie unikalų produktą ar paslaugą. Tai Jūsų tikslinė auditorija ir visi būdai skirti jai pritraukti, taip pat finansai, pelnas ir marža.

Jei versle nėra pelno, vadinasi jis betikslis. Mes skaičiuojame kiek išleisite idėjos įgyvendinimui, pabrėžiame vietas, kuriose susidursite su netikėtomis aplinkybėmis. Prižiūrime procesą kiekvienoje projekto stadijoje.

2 komentarai “Verslo koncepcijos, kurios privers jus suklusti. Maitinimo verslo steigimas.

  1. Laba diena, turiu ideja kurti versla. Noreciau atidaryti gamybos cecha . Jame gaminti skanius ir socius pietus ivairiu ofisu darbuotojams su isvezimu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.