Meniu atnaujinimas

Nėra paslaptis, kad 30 procentų restorano įvaizdžio sudaro valgiaraštis. Juk nuo jo priklauso ne tik įstaigos patrauklumas lankytojų akyse, bet ir noras joje būti bei valgyti. Todėl tinkamo valgiaraščio bei jo įvaizdžio sudarymas – svarbus procesas, lemiantis verslo sėkmę bei rentabilumą.

Padedami sukurti ar atnaujinti valgiaraščius visada atsižvelgiame ne tik į kavinės koncepciją, bet ir į naujausias pasaulines tendencijas. Ilgametė patirtis leido mums gerai pažinti rinką, todėl į mus kreipiasi ne tik naujai steigiamų įmonių savininkai, bet ir rinkos senbuviai, norintys kardinaliai arba dalinai pakeisti, atnaujinti savo restorano valgiaraštį.

Kardinalus pakeitimas – tai ryžtingas žingsnis restorano sėkmės link. Pasirinkus šį būdą yra keičiami ne tik pagrindiniai patiekalai, bet ir desertai, gėrimai. Seniai žinoma, kad sėkmingos vakarienės pagrindas – tai geras vyno ir patiekalo duetas. Todėl keičiant patiekalų bei gėrimų meniu visada yra atsižvelgiama į tai, koks vynas tinka prie naujai įtraukto valgio.

Atlikdami kardinalius pokyčius keičiame ne tik valgiaraščio turinį, bet ir įvaizdį. Taikome naujausias technologijas (kad ilgai tarnautų, kad klientui būtų patogu jį laikyti ir t.t. ), padedame sudaryti tinkamą ir lankytojui aiškų patiekalų aprašymą. Prireikus randame naujus tiekėjus. Prie valgiaraščio darome naujas technologines ir kalkuliacines korteles.

Dažnas klientas bijo kardinalių permainų, todėl renkasi laikino, vienadienio valgiaraščio sudarymo paslaugą. Tokiu būdu įsitikinama pokyčių efektyvumu ir ryžtamasi ilgalaikėms permainoms. Prireikus mūsų specialistai apmoko kolektyvą kaip ruošti naujai įtrauktus patiekalus.

Dalinis pakeitimas – tai valgiaraščio atnaujinimas, įnešant į meniu vieną ar kelis naujus patiekalus arba pakeičiant kelis senus patiekalus naujais. Galimas ir nusidėvėjusio meniu bei jo dizaino pakeitimas, naujo valgiaraščio spausdinimas, nuotraukų atnaujinimas.

Ką darome:

  • Kardinaliai arba dalinai pakeičiame valgiaraštį;
  • Atnaujiname valgiaraštį kas 2/3 mėnesius (rekomenduojama);
  • Įdiegiame naujus arba keičiame esamus patiekalus, desertus bei gėrimus;
  • Prie valgiaraščio naujai darome technologines ir kalkuliacines korteles;
  • Atnaujiname valgiaraščio dizainą, taikydami naujausias technologijas;
  • Teikiame meniu spausdinimo/fotografavimo paslaugas;
  • Prireikus randame naujus produkcijos tiekėjus;
  • Padedame sudaryti tinkamą ir lankytojui aiškų patiekalų aprašymą;
  • Prireikus apmokome personalą dirbti su naujais patiekalais;
  • Sudarinėjame laikinus valgiaraščius vienai dienai.