Interjeras ir dizainas

Kuriame interjero dizainą atsižvelgdami į smulkiausias detales. VMUS ekspertai remiasi ilgamete praktika pasaulinėje visuomeninio maitinimo rinkoje, todėl žino visas naujausias tendencijas, moka parinkti tinkamiausią interjerą bei įvertinti Jūsų turimą idėją.
Kodėl verta rinktis mus:

  1. Kurdami interjero dizainą mes atsižvelgiame ne tik į estetinį vaizdą, bet ir į praktišką pusę;
  2. Kreipdamiesi į mus, sutaupote nemažai pinigų. Daugelis rinkoje dirbančių dizainerių piešia brangiai kainuojančius pasiūlymų eskizus. Mes siūlome lengvesnį kelią: išsirinkti iš pasaulinės rinkos labiausiai patinkančius dizainus, suderinti juos tarpusavyje ir iš pasirinktų elementų suformuoti visą naują projektą.
  3. Interjero dizaineriai dažnai perša savo mintį, kaip turi atrodyti Jūsų kavinė. Mes to nedarome. Pateikiame skirtingus interjero pasiūlymus ir leidžiame galutinį sprendimą priimti Jums.

Kokias paslaugas siūlome:

  • Klientas ateina su turima verslo koncepcija ir projektu. Mūsų užduotis – nuodugniai ištirti situaciją ir, matant akiai nematomus niuansus, sukurti tobulą restorano įvaizdžio bei praktinės naudos duetą;
  • Klientas ateina be interjero idėjos, bet turi virtuvės koncepciją. Tokiu atveju siūlome du variantus:

1. Kreiptis į mūsų arba nepriklausomą dizainerį, kuris pagal sugalvotą koncepciją sukurtų interjerą bei pasirūpintų kitais projekto klausimais;

2. Pasitikėti mumis ir kartu su VMUS ekspertais išsirinkti restorano dizainą iš mūsų pateiktų pasiūlymų.

  • Klientas ateina be idėjos ir be koncepcijos, su minimaliomis ekonominėmis galimybėmis. Tokiu atveju koncentruojame visas mūsų pajėgas, kad iš kuo mažesnio biudžeto ištrauktumėme maksimaliai gerą rezultatą.
  • Klientas ateina be idėjos ir be koncepcijos, netgi neturėdamas ekonominės galimybės pilnai įgyvendinti savo idėja. Tokiu atveju koncentruojame visas mūsų pajėgas, kad atrasti investitorių iš turimų VMUS arba pritraukiant naujus investitorius, kad būtu maksimaliai geras rezultatas įgyvendinant idėją.
  • Klientas ateina be idėjos, bet yra matęs patikusį interjero variantą, į kurį norėtų orientuotis. Šiuo atveju mes siūlome du variantus:

1. Užsakyti panašų projektą pas mūsų arba nepriklausomą dizainerį, arba leisti tuo pasirūpinti VMUS ekspertams.

2. Užsakyti turimos idėjos įgyvendinimą pas mūsų turimus patikimus partnerius, padarysiančius norimą variantą iš nuotraukų.

Net ir tuo atveju, jeigu renkatės dizainerio paslaugas, visada galite pasikonsultuoti su mumis. Mes išnagrinėsime planą ir patarsime, kaip padaryti dar geriau.