Baldų gamyba

Restorano interjerui baldai – be galo svarbus komponentas, lemiantis ne tik įstaigos įvaizdį ir atmosferą, bet ir verslo pelną. Todėl interjerui baldų parinkimas reikalauja išskirtinio dėmesio ir kruopštumo, o neretai ir specialisto konsultacijos. Susidūrėte su keblumais? Kreipkitės į VMUS. Gaminame įvairias interjero detales bei baldus pagal Jūsų užsakymą, atsižvelgiame į koncepciją, duodame vertingus patarimus.

Ką darome:

  • Gaminame įvairius baldus pagal dizainerių sukurtus brėžinius arba Jūsų pateiktas nuotraukas. Užsakymai galimi labai įvairūs – pradedant nuo suolų ir minkštasuolių ir baigiant barais, lentynomis bei stalviršiais. Procesas užtrunka nuo dviejų savaičių iki trijų mėnesių, priklausomai nuo gaminių sudėtingumo ir kiekio
  • Patariame, kurie baldų tipai yra labiausiai tinkami Jūsų koncepcijai. Nurodome jų eksploatacijos laiką. Parinkdami produkciją visada atsižvelgiame ne tik į estetinę išvaizdą, bet ir į praktinę pusę. Atkreipiame dėmesį į svarbius niuansus – ar pasirinkti baldai atitinka kliento viziją, ar jie nepraras savo vertės ištikus išsikraustymo ar pardavimo būtinybei, o taip pat į kitas akiai nematomas detales.
  • Sprendžiame klausimus, susijusius su kaštais. Įvertinę verslo idėją patariame, kokios kainų kategorijos produkciją verta rinktis Jūsų atveju, koks yra optimaliausiais baldų eksploatacijos laikas.
  • Ilgalaikiai santykiai su patikimais tiekėjais suteikia mums galimybę pirkti aukštos kokybės, įvairaus pobūdžio produkciją labai patraukliomis kainomis. Per mūsų įmonę galite įsigyti ne tik visus Jūsų restoranui reikalingus baldus, bet ir langus, rankenas, elektros elementus, šviestuvus ir kitas interjero detales.