Investuoja ir dirba kartu

Norite investuoti savo turtą ir pradėti naują verslą? Bendradarbiaudami su VMUS galite pasirinkti tarp kelių investavimo būdų:

  • Investicija į naują restoraną, jo vystymas kartu su VMUS specialistais. Tai leis ne tik sėkmingai išvystyti verslą, bet ir pelningai parduoti įmonę ateityje, pasidalinant pelną pagal sutartį;
  • Investicija į naują viešojo maitinimo projektą. Tapdami įmonės akcininku ir bendrasavininku, galėsite ne tik gauti dividentus, bet ir aktyviai dalyvauti prižiūrint bei plečiant verslą.
  • Norite investuoti ne į visuomeninio maitinimo verslą, o į nekilnojamą turtą? Mes galime būti Jūsų tarpininkais. Padedame rasti gyvenamosios bei komercinės paskirties nekilnojamą turtą už labai patrauklią kainą rinkoje. Investicija į komercines patalpas atsiperka jau po 10 metų.
  • Neturite pinigų, bet turite nekilnojamą turtą, įrangą ar ką nors kito, galinčio sudominti maitinimo verslo atstovus? Kreipkitės į mus, ir mes padėsime sėkmingai investuoti Jūsų turimą turtą. Padėsime rasti partnerį, su kuriuo galėtumėte įrengti verslą ir pasidalinti pelną.
Daugiau informacijos:
+37064511143
info@vmus.lt