Investicijų pritraukimas. Norite įsteigti verslą, tačiau neturite pakankamai pinigų?

Kreipkitės – mes padėsime rasti investuotojus Jūsų įmonei. Galimas dalinės arba pilnos investicijos pritraukimas iš fizinių arba juridinių asmenų. Reguliariai bendradarbiaujame su fondais, todėl savo klientams galime pasiūlyti itin palankias finansavimo sąlygas. Taip pat padedame paruošti verslo planą, kuris būtų patrauklus investuotojams.

Investicijų pritraukimas

Investicijų paieška Jūsų verslui. Kaip tai vyksta?

Investicinio sektoriaus išgryninimas. Pirmasis susitikimas.

Pirmojo susitikimo metu išsiaiškiname, kokiame sektoriuje pageidaujamos investicijos. Tai aptariama pokalbio apie planuojamą arba jau esamą verslą metu. Įvertiname galimas rizikas ir Jūsų, ar Jūsų partnerių mokumą bei patikimumą. Jūsų verslo ar idėjos sėkmė gali būti svarbus faktorius, ieškant lėšų naujo verslo įgyvendinimui.

Susitikimas su potencialiu investuotoju. Antrasis susitikimas.

Planuojame antrąjį susitikimą su žmogumi, kuris domisi Jūsų verslu. Tai žmogus, kuris nori išklausyti Jūsų idėją ir susipažinti su Jumis asmeniškai. Įprastai, tai būna patirtį turintys verslininkai, sėkmingai veikiančių įmonių vadovai. Padedame pasirengti susitikimui. Iš anksto aptariame klausimus, kurie gali kilti pokalbio metu. Stipriąsias Jūsų savybes išryškiname, o silpnąsias sušvelniname.

Sėkmingo pokalbio rezultatas. Trečiasis susitikimas.

Sėkmės atveju, organizuojamas trečiasis susitikimas su konkrečiu investuotoju. Jei investuotojas susidomėjo Jumis, trečio susitikimo metu kalbame apie konkrečius veiksmus ir dokumentų įforminimą. Visų šių etapų metu ir tolimesniuose žingsniuose dalyvaujame ir mes. Prižiūrime abiejų šalių pareigybes, padedame paruošti verslo planą, pagal kurį ir naudosite investuojamus pinigus.


Viskas paprasčiau nei atrodo, tik reikia šiek tiek kantrybės ir užsispyrimo.

Vienas komentaras “Investicijų pritraukimas. Norite įsteigti verslą, tačiau neturite pakankamai pinigų?

  1. Ieškomas investuotojas viešbučio Kauno senamiestyje statybai. Su projektu galima susipažinti svetainėje adresu: http://www.ahotel.lt
    Komercinės paskirties žemės sklypas valdomas nuosavybės teise. Patvirtinti priešprojektiniai sprendimai, parengtas verslo planas, beveik parengtas techninis projektas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.