Nekilnojamas turtas
Investicijos
Maitinimo verslas

Biznio istorija
 • Restoranas „Pica Max“ – Neblogas bandymas prekybos centre…

  Prekybos centruose ar jų prieigose įsikūrę restoranai ir kavinės tikrai nėra naujiena. Vienas jų, esantis Rygos gatvėje, Vilniuje, žvarboką dieną kviečia užsukti ir prekybos centro „Rimi“ lankytojus. Greta čia veikiančios „Pica Max“ įrengta patogi, erdvi automobilių stovėjimo aikštelė, visai arti jos – įėjimas į piceriją ir ant langų akį traukiančios ryškios akcijų iškabos vilioja užsukti […]

  Skaityti daugiau

 • Restoranas „Trattoria di Ravello“ – Šiokia tokia dalis Italijos

  Šiokia tokia dalis Italijos Vilniaus Pilies gatvė yra vieta, kurioje tikrai nestinga maitinimo įstaigų. Restoranai ir kavinės kviečia lankytojus užsukti vasarą ir žiemą, o pasirinkimas, kur užkąsti, atsigaivinti ir jaukiai praleisti laiką išties gausus. Čia galima aptikti įvairių stilių ir skirtingas virtuves atstovaujančių įstaigų. Ne išimtis ir Lietuvoje tokio populiaraus itališko maisto restoranai. Vienas jų, […]

  Skaityti daugiau

laiskas darbdaviams

Naujovių baimė veda įmones į pražūtį.

Į VMUS dažnai kreipiasi su verslo problemomis susidūrę įmonių savininkai, direktoriai ir akcininkai. Daugumos jų veiklos istorijos yra be galo panašios: „Atsidariau įmonę, kuri sėkmingai veikė...

Skaityti daugiau
laiskas darbdaviams

Vadovų ir direktorių apmokymas darbui.

Neretas pradedantis verslininkas, norintis įsteigti naują įmonę, susiduria su sunkumais. Didžiulį norą ir užsidegimą dažnai lydi pasimetimas, žinių trūkumas ir nežinojimas.

Skaityti daugiau
laiskas darbdaviams

Iš svajonės į realybę.

Visi mes turime svajonių. Deja, ne kiekvienas ryžtasi jas įgyvendinti. Dėl laiko, galimybių ar pinigų stokos svajonė dažnai atrodo tokia nepasiekiama, kad apie ją bijoma net kalbėti garsiai.

Skaityti daugiau
laiskas darbdaviams

VMUS laiškas darbdaviams.

Iš pirmo žvilgsnio atrodo, kad renginio organizavimas – ne tik malonus, bet ir be galo lengvas užsiėmimas.

Skaityti daugiau
renginiai

Mes darome: Sąskrydžius, miesto šventes, konferencijas

Iš pirmo žvilgsnio atrodo, kad renginio organizavimas – ne tik malonus, bet ir be galo lengvas užsiėmimas.

Skaityti daugiau
soretto

SORETTO Group LT

tarptautinės statybos rangos įmonių grupės, Olandų „SORETTO holding B.V.“ dalis. Veiklą plėtoja nuo 2006 metų Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje ir Rusijoje. Nuo 2016 metų - ir Suomijoje bei Danijos karalystėje.

Skaityti daugiau
Nori parduoti versla

Noriu parduoti verslą.

Neretai pasitaiko, kad norint pakeisti veiklą galimai daugiau nedirbti arba susidūrus su sunkumais versle, arba vedami minties uždirbti iš pelningai veikiančio verslo pardavimo, savininkui kyla noras parduoti verslą.

Skaityti daugiau
Bankrotas

BANKROTAS

Deja, niekas nėra apsaugotas nuo bankroto grėsmės. Jei skolų dydis yra lygus pusei įstatinio kapitalo sumos – tai požymis, kad metas skambinti pavojaus varpais.

Skaityti daugiau
Ieskai darbo

Norite išnuomoti komercinės paskirties nekilnojamą turtą.

Norite išnuomoti komercinės paskirties nekilnojamą turtą, bet vengiate reklamuoti jį viešai dėl baimės prarasti esamus nuomininkus, darbuotojus arba pakenkti savo verslo reputacijai? Patikėkite šiuos rūpesčius mums.

Skaityti daugiau
Ieskai darbo

Priežiūra, administravimas, atstovavimas

Turite nekilnojamą turtą, bet neturite laiko juo deramai užsiimti? O gal nusibodo nuomininkų paieškos ir nuolatinė, marias laiko atimanti nekilnojamo turto priežiūra? Kreipkitės į VMUS, ir mes numesime šią sunkią naštą nuo Jūsų pečių.

Skaityti daugiau
Ieskai darbo

IEŠKAI DARBO? Šiuo metu ieškome šių specialybių darbuotojų:

 • Virėjų
 • Restoranų vadybininkų
 • Barmenų
 • Padavėjų
 • Virtuvės padėjėjų
 • Picų kepėjų

Susidomėjai? Arba žinai kas iš tavo draugų ieško darbo? Atsiųsk savo CV el. paštu noriudarbo@vmus.lt

Užpildyk anketą
nekilnojamas turtas

Norite pirkti ar išsinuomoti nekilnojamą turtą?

O gal ieškote pirkėjų arba nuomininkų Jūsų komercinėms patalpoms? VMUS komanda teikia nekilnojamo turto, visuomeninio maitinimo įstaigų įrangos bei baldų vertinio paslaugas. Padedame sužinoti turto vertę, sudarinėjame sąrašą turto ką galima parduoti ar pirkti arba vertiname atskirus daiktus.
O gal esate banko atstovas arba administruojate restoranų bankroto procedūras? Parduodate bankrutavusios įmonės turtą? Kreipkitės į VMUS – mes padėsime nustatyti geriausią kainą, atrasti pirkėjus o gal būt patys nupirksime.

Pasiūlymai
nekilnojamas turtas

Statyba, remontas, įrengimas.

VMUS ekspertų grupė įrengs Jūsų restoraną, kavinę, naktinį klubą ar kitas komercinės paskirties patalpas. Nuo pilno patalpų pertvarkymo iki šviestuvų kabinimo. Profesionalumas, pagarba ir atsakomybė – vertybės, kuriomis vadovaujamės nuo pat mūsų veiklos pradžios.

Skaityti daugiau