Iš svajonės į realybę

 

Visi mes turime svajonių. Deja, ne kiekvienas ryžtasi jas įgyvendinti. Dėl laiko, galimybių ar pinigų stokos svajonė dažnai atrodo tokia nepasiekiama, kad apie ją bijoma net kalbėti garsiai. Neretai ji yra paslepiama giliame sąmonės kamputyje ir pamažu pamirštama. Būtent taip yra palaidojamos puikios idėjos, neatskleidžiant jų milžiniško potencialo ir nesuteikiant joms nė menkiausio šanso išvysti dienos šviesą.

  • O kas, jei man nepasiseks?
  • Dabar aš turiu bent jau stabilumą.
  • Surizikavęs, aš galiu viską prarasti.
  • Nuosavas verslas mano atveju yra neįmanomas.
  • Be šansų. Juk aš neturiu startinio kapitalo.

Šios mintys, ko gero, yra iškilusios kiekvienam, norinčiam pradėti kažką naujo, bet bijančiam išeiti iš savo komforto zonos. Tai frazės – barjerai, kuriomis mes patys save apribojame, statydami priešais save milžiniškas sienas. O juk ši fantazija ir yra baisiausia kliūtis svajonės įgyvendinimo kelyje. Ir ji yra sugalvota mūsų pačių, bijančių permainų.

Iš svajonės į realybę

Drąsos ir ryžto įgyvendinti savo svajones užtenka tik atkakliausiems. Tie, kas tikrai nori įgyvendinti savo svajonę – ieško ne kliūčių, o galimybių.Į VMUS dažnai kreipiasi jauni, nepatyrę verslininkai arba žmonės, turintys svajonę, bet neturintys supratimo ir pakankamai žinių, kaip paversti ją realybe. Šie žmonės ateina pas mus pagalbos ir konsultacijos, ir tai jau yra jų pirmas pasiekimas – žingsnis sėkmės link.

VMUS užduotis yra skatinti verslumą Lietuvoje, todėl stengiamės padėti kiekvienam mūsų klientui. Visada išklausome jo viziją, nuodugniai ištiriame kiekvieną atskirą situaciją. Jeigu matome, kad klientas atėjo pas mus su stipria, originalia ir perspektyvia koncepcija – kaip įmanydami padedame jam šią idėją įgyvendinti. Jeigu koncepcija reikalauja išpildymo – padedame įnešti pakeitimus, išdirbti ją ir apdoroti, kad ji būtų konkurencinga ir patraukli rėmėjams. Pasitaiko ir tokių atvejų, kai žmogus ateina pas mus be verslo idėjos, bet turi svajonę atidaryti nuosavą įmonę. Tokiu atveju, atsižvelgdami į jo poreikius bei galimybes, pasiūlome jam kelis koncepcijų variantus. Visos mūsų idėjos yra laiko patikrintos, atsivežtos iš svetur, orientuotos į pelną ir ilgalaikį rezultatą.

Kartais į mus kreipiasi klientai su gerai išdirba verslo koncepcija, bet neturintys jokio startinio kapitalo. Įvertinę idėjos perspektyvumą, mes padedame rasti tinkamą finansavimą. Prireikus, tobuliname verslo koncepciją, kad ji būtų patraukli investuotojams, paruošiame stiprųjos pristatymą. Tarpininkaujame ieškant pilno arba dalinio finansavimo,išprivačių arba juridinių asmenų. Reguliariai bendradarbiaujame su investiciniais fondais, todėl mums yra žinomos visos verslumą skatinančios fondų programos. Visa tai leidžia suteikti mūsų klientams finansinę paramą itin palankiomis sąlygomis.

Iš svajonės į realybę

VMUS praktika rodo, kad kiekvieną svajonę įmanoma įgyvendinti. Tereikia gerai ją „apdoroti“ ir paversti tikslu. Pavertus svajonę tikslu, suskaldyti ją į užduotis. O tada belieka tik žengti žingsnis po žingsnio ir skinti saldžius savo veiklos vaisius. Sunkiausias yra pirmas žingsnis. Ir mes padedame pradedantiems verslininkams jį žengti jau daugelį metų. Paimame klientą už rankos ir vedame svajonės link. Randame finansavimą ir padedame įkopti į verslumo viršūnę. O kai matome, kad klientas yra pasiruošęs plaukti savarankiškai, paleidžiame jį į atvirus vandenis.

Norėtumėte išsamesnės konsultacijos? Susisiekite su mumis, ir mes atsakysime į visus Jums rūpimus klausimus.

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.