Reklamuokite savo verslą per „Facebook“, pasiekite klientų draugus

 

Reklamuokite savo verslą klientų pagalba

Suteikiant nemokamą belaidį internetą, galite reklamuoti savo „Facebook“ puslapį, įsigyti naujų „Pasidalinimų“ (Angl. Share) ir socialinių rekomendacijų iš savo klientų. Tai didina jūsų verslo matomumą, įtraukimą į klientus ir pardavimus.
Nauji „Pasidalinimai“ (Angl. Share) reiškia daugiau susidomėjusių vartotojų. „Facebook“ teigimu, vidutinis vartotojas turi 130 draugų, kurie taip pat gali matyti jūsų verslą, kai jų draugas dalijasi Jūsų puslapiu. Tai reiškia, kad priklausomai nuo Jūsų klientų skaičiaus, padauginto iš draugų skaičiaus Jūsų verslas gali pasiekti labai plačią auditoriją

Jokių slaptažodžių ar prieigos raktų !
Facebook

Prisijungę prie „Wi-Fi“ tinklo klientai peradresuojami į Jūsų „Facebook“ puslapį.Prieš pradedant naudotis internetu , klientai turės užsiregistruoti (Angl. Check-in) į Jūsų vietą.Tai padarę jie galės įprastai naudotis internetu, prieš tai nukreipus į Jūsų “Facebook” puslapio naujienų kanalą , kuriame galės susipažinti su naujovėmis , paspausti “Patinka” (Angl. Like) arba pasidalinti puslapiu su draugais.
Nereikia nustatyti slaptažodžio ir rašyti jį savo klientams. Tai gali sutaupyti jūsų darbuotojams brangaus laiko. Registracijos (Angl. Check-in) mechanizmas yra visiškai automatinis ir optimizuotas mobiliesiems įrenginiams.

Facebook

Pasiekite daugiau žmonių

Kai klientai užsiregistruos (Angl. Check-in) , jog naudoti jūsų „WiFi“, jų draugai gali susipažinti su jūsų verslu, matydami draugų istoriją savo “Facebook” naujienų kanale. Užsiregistravusių (Angl. Check-in) žmonių bus paklausta, ar jie taip pat nori pamėgti (Angl. Like) Jūsų puslapį , taip Jūs galėsite ir toliau su jais susisiekti naudodami “Facebook”.

Facebook

Padėkite žmonėms rasti jūsų verslą

Nuo daugiau registracijų (Angl. Check-in) ir pasidalinimų jūsų puslapiu , pagerės vieta „Facebook“ mobiliosios programos paieškose ir skirtuke „Netoliese“.

Supraskite savo klientus
Prisijunkite prie demografinių duomenų – tokių kaip amžius ir lytis – iš registracijos (Angl. Check-in) ir suprasite savo verslo piko laikus.Galėsite analizuoti savo auditoriją ,ir tai padės sprendžiant tolimesnius tobulėjimo klausimus.

Facebook

Tai lengva pradėti

Jei jau turite „Wi-Fi“ tinklą,susisiekite su mumis ir rasime paprastą sprendimą kaip jį priderinti Jūsų verslui.
Jei nesiūlote “Wi-Fi” savo klientas, galime padėti nuo tinklo planavimo ir įrangos pirkimo ,bei nustatymo
Kol Jūs skaitote , Jūsų konkurentas jau diegia šią naujovę! Tad nelaukite , susisiekite jau dabar ir būkite pirmieji.

Info@vmus.lt 
+370 64511143

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.