Apie mus

 

Iš kur atsirado VMUS

VMUS istorija prasidėjo prieš 25 metus, susibūrus keletui entuziastingų visuomeninio maitinimo verslo žinovų bei keletui praeity gerai žinomų virtuvės šefų. Bendromis jėgomis buvo sukurta daug įdomių projektų, tokių kaip Kaukas, Amerika pirty, Laukinis arklys. Sėkmingai besivystant šiems projektams, po keleto metų buvo sukurta keletas naujų: Žemaitija, Kokočia, Steikas, Laukiniai vakarai, o dar po keleto – Laukinių vakarų salūnas, Ronžė, Salūno pica, Meguva.

Laukinių vakarų salūnas, Ronžė, Salūno pica, Meguva. Mūsų įkurti restoranai veikė labai pelningai, kai kurie iš jų dar ir dabar sėkmingai gyvuoja.

Mūsų įkurti restoranai veikė labai pelningai, kai kurie iš jų dar ir dabar sėkmingai gyvuoja. Apie mūsų maitinimo ir pasilinksminimo tašku reklama sklido iš lūpų į lūpas, todėl naturalu kad netrūkus susilaukėme nemažai naujų intersantų – klientų, potencialių užsakovų, norinčių pagalbos bei konsultacijų atidarant naujas maitinimo įstaigas.

Tuo metu dirbome padedami draugams, draugų draugams…bet einant laikui sias paslaugas teko apmokestinti, nes negalejome kitaip dirbti savo tiesioginiuose darbuose, na o šia pagalbos kitiems veiklą pavertėme verslu. Padėdavome sukurti interjerą, pajungti reikiamą įrangą, apmokyti kolektyvą, pradėjome braižyti technologinius planus…. Tuo metu mūsų specialistai dar nebuvo susijungę į bendrą ekspertų grupę. Klientas kreipdavosi į mus pagalbos, o mes nukreipdavome jį pas reikiamą žmogų. Po penkerių metų sklandaus darbo atėjo laikas, kai nutarėme sujungti kelias įmones į vieną vieningą sąjungą – VMUS grupę. Vienos įmonės ėmė užsiimti tik personalo apmokymais (einant laikui pradėjo ne tik užsakovams pravedinėti personalo apmokymus bet ir mokyti darbuotojus, kad pastarieji tiktu i aptarnaujančio personalo nuomos paslauga), kitos – technologiniais planais, trečios dirbo su restorano koncepcija, ketvirtos – baldų gamyba ir interjero sprendimų igyvendinimu. Taip pat buvo prijungta įmonė, senbuvė savo verslo srityje, iki tol aptarnavusi privačius namus bei butus, o po susijungimo nusprendusi teikti paslaugas taip pat ir komercinėmis patalpomis su paslaugomis: atstovavimas NT savininkams ne tik prižiūrint jų NT bet ir ji tvarkant, bei rūpinantis nuomininkais, bei pati įmonė pradėjo nuomuotis NT su galimybe pernuomuoti tretiems asmenims… Prie bendro reikalo prisijungė ir keletas architektų bei dizainerių. Taip prieš 20 metų keliolika įmonių susijungė į bendrą visuomeninio maitinimo unikalių sprendimų (VMUS) grupę, kuri yra gerai žinoma pagalbininkė, kuriant naujus visuomeninio maitinimo taškus, bei siulanti aptarnaujančio personalo apmokymus ir specialistų nuomą. Tuo pačiu lyderiaujanti NT atstovavimo, priežiuros ir tarpininkavimo nuomoje operatorė.

 

Kas yra VMUS?

Visuomeninio maitinimo unikalių sprendimų (VMUS) ekspertai – tai keliolika skirtingų įmonių, susijungusių į vieną grupę. Mes dirbame vedini bendro tikslo – padėti Jūsų verslui klestėti. Kuriame verslo koncepcijas ir apmokome pagal jas personalą, prižiūrime nekilnojamą turtą komercinėje ir nekomercinėje veikloje, atstovaujame NT savininkų interesus.

Padedame atidaryti naujus visuotinio maitinimo taškus, braižome technologinius planus, kuriame naujus konceptus, jiems interjerą bei valgiaraštį…

Padedame atidaryti naujus visuotinio maitinimo taškus, braižome technologinius planus, kuriame naujus konceptus, jiems interjerą bei valgiaraštį … neskaitant visu kitu smulkmenu, sprendžiame visas iškilusias problemas naujame ir sename versle. Padedame surasti bei prijungti reikiamą įrangą, pasirūpiname viso marketingo sprendimais bei įmonių dokumentacija. Atidarius įmonę prižiūrime jos veiklos sklandumą. Tarpininkaujame norint išnuomoti patalpas verslui bei prižiūrime įvairios paskirties patalpas šeimininkui išvykus. Teikiame visas su visuotiniu maitinimu susijusias paslaugas su NT atstovavimo ir priežiūra. Konsultuojame įvairiais verslo klausimais. Padedame įsteigti verslą nuo idėjos iki jos įgyvendinimo bei prižiūrime tolimesnę įmonės veiklą.

Kam reikalingas VMUS?

Mūsų tikslas – sėkmingas Jūsų įmonės vystymasis. Visuomeninio maitinimo unikalių sprendimų (VMUS) grupė dirba, kad padėtų Jums atidaryti naują kavinių, restoranų arba naktinių klubų verslą. Bendradarbiaujame ne tik įmonės kūrimo stadijoje, bet ir vėliau. Reikalui esant, prižiūrime jos veikimo efektyvumą, padedame vystytis bei augti. Surandame arba rekomenduojame vietą Jūsų verslui, parengiame koncepciją, apmokome pagal ją dirbti kolektyvą. Sudarome bei keičiame valgiaraščius, braižome technologines linijas, rengiame techninį planą veiklos vygdymo leidimui. Tarpininkaujame norint išnuomoti įvairios paskirties nekilnojamą turtą, prižiūrime ir administruojame patalpas klientui neturint galimybių jį prižiūrėti savarankiškai, atstovaujame šeimininką jam išvykus.

VMUS paslaugos

Teikiame visas paslaugas, susijusias su naujo viešojo maitinimo verslo steigimu ir įvairios paskirties nekilnojamo turto priežiūra bei administravimu.

 • Padedame susikurti sėkmingą įmonės koncepciją;
 • Apmokome kolektyvą;
 • Padedame parinkti vietą Jūsų naujam verslui;
 • Sudarome bei keičiame valgiaraščius;
 • Braižome technologines linijas, rengiame techninius planus veiklos leidimui gauti, rūpinamės licenzijų gavimu;
 • Padedame rasti bei prijungti reikiamą įrangą, parenkame ir gaminame baldus, įgyvendiname dizainerių sprendimus;
 • Paruošiame visą įmonės įkūrimui reikiamą dokumentaciją;
 • Randame patalpas Jūsų verslui, atstovaujame pasirašant nuomos sutartį;
 • Tarpininkaujame norint išnuomoti įvairios paskirties nekilnojamą turtą, patys jį nuomuojames su teise pernuomuoti tretiems asmenims, atstovaujame NT savininkus, prižiūrime jų turtą;
 • Prižiūrime ir administruojame Jūsų patalpas – dirbame operatoriais;
 • Atstovaujame nekilnojamo turto šeimininką jam išvykus sutartam laikotarpiui;
 • Padedame rasti investuotojus Jūsų verslui;
 • Organizuojame renginius.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.