Restoranas „Mažoji Turkija“ – stebinantys skoniai..

Mažoji Turkija – tai Klaipėdos pietinėje dalyje, gyvenamųjų namų rajone įsikuręs restoranas, kuris nukels Jus į Turkiją. Deja tik ižengus į restoraną supranti, kad tai kavinė. Už lauko durų ant grindų pasitinka purvinas kilimėlis, kurį matyt patingėjo bent jau išpurtyti.

Mažoji turkija

„Restorane“ neskaitant pietaujančių darbuotojų buvau vienas, bet pietų metas sutrugdė nurinkti netoli esantį staliuką.
Aišku pasirenku vaizdingiausią stalelį ir prisėdu pats. Iš paskos už kelių sekundžių prisistato ir padavėja labai tvarkingai apsirengusi, nuo jos dvelkė malonus nosiai kvapas. Kuri labai mandagiai pasisveikina, paduoda meniu ir paklausė ko norėčiau. Vietoje žalios arbatos pasiūlė turkišką arbatą. Kadangi užėjau čia paragauti kažką naujo – žinoma sutikau su pasiūlymu ir teisingai padariau. Kol padarė arbatą aš vartau meniu, kuriame nematyti patiekalai su labai įmantriais pavadinimais, gaila, kad kaina šalia patiekalų pateikta neskoningai ir priminė eilinę kebabinę. Kainos vietoje priklijuoti oranžiniai lipdukai ir  markeriu parašytos kainos. Kad ir kaip neskoningai pateiktas meniu, visgi neatsispiriu ir užsisakau ryžių kotletus su mėsa „Isle kofte“.

Mažoji turkija

Belaukiant patiekalo, daug laiko skiriu aplinkai ir interjerui. Manau kiekvienas nebuvęs Turkijoje net negali ginčytis ar interjeas atitinka pavadinimą, todėl šitoje vietoje sprendžiau iš bendrų pojūčių. Nuo grindų  iki šviestuvų ir net menkiausiu aksesuarų priminė senovės Turkiją. Gal šiek tiek buvo ne vietoje „diskotekos“ garso ir šviesų atributika.

Mažoji turkija

O štai ir atneša ryžių kotletus, kurie pateikti su dviejų rūšių salotomis, skiltele citrinos ir iš izvaidos keistais koteltais. Bet tik paragavus jų tu supranti, jog skonis atperka išvaizdą , juolab turkiškoje virtuvėje priimta gal taip. Tiek arbata tiek „Isle kofte“ kotletukai labai patiko ir pamalonino gomurį naujais skoniais.

Mažoji turkija

Apsilankau ir čia tualete, ir praverus tualeto duris pamirštu koks skanus buvo maistas, nes jaučiausi lyg užėjęs į lauko tualeta. Durys tiesiog vilkosi žeme  ir norint jas atsidaryti(ir uždaryti) reikia pasistengti. O užrakinimo „mechanizmas“ užtikrino lauko tualeto statusą. O to mechanizmo principas paprastas, t.y. durų skąlstis.. Taip taip, papraščiausias durų skląstis. Išeinant iš tualeto muilinėje pasigedau pačio muilo.

Mažoji turkija

Todėl drąsiai galiu teigti, jog vieta tinkama ateiti ir paragauti kažko naujo, bet aš verčiau sekantį kartą pasirinkčiau išsinešimui. O tualetas tikrai turėtų būti atnaujintas ir muilo trūkumas higienos neprideda.

Mažoji turkija

Vienas komentaras “Restoranas „Mažoji Turkija“ – stebinantys skoniai..

  1. Dar prieš metus pats restoraną savo atidariau. Tikrai galvojau, kad žmonėms patiks mano gamintas maistas, todėl nusprendžiau imtis tokio reikalo. Aišku žinių apie įmonės steigimą buvo mažai, todėl reikėjo ieškoti pagalbos, bet ją greitai radau. Viską padarėme be didesnių rūpesčių ir aš jau pradėjau pelningai čia dirbti

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *