Restoranas „Juodasis Vilkas“ – Išvaizdu ir prabangu..

Restoranas „JUODASIS VILKAS“ kviečia ne tik skaniai, bet ir sočiai papietauti bei pavakarieniauti, o savaitgalio vakarus linksmai praleisti skambant gyvai muzikai su Laura ir grupe. Siūlome pasimėgauti lietuviškais patiekalais, o darbo dienomis skaniais kompleksiniais pietumis. Priimami užsakymai pobūviams, banketams, furšetams. Malonus, visada padėti pasiruošęs kolektyvas, laukia Jūsų kiekvieną dieną!

Juodasis Vilkas

Juodasis Vilkas

Štai ir aš apsilankau Juodasis Vilkas restorane. Randasi jis sakyčiau geroje vietoje, pietinėje Klaipėdos dalyje, tarp gyvenamųju namų, šalia patogi stovėjimo aikštelė.Dideli metaliniai vartai, masyvus kiemas su gelynais, krioklių ir vandens prūdelių per kurį veda nedidelis tiltelis. Įėjus į vidų pasitinka du šalia baro išsidrėbę padavėjai, o gal barmenai.. Atsisėdus šalia lango, tikėdamasis gražaus vaizdo iškart pastebiu, jog juo teks grožėtis per išterliotus langus.
Tuojau pat prisitato ir vienas padavėjų, pasiūlo meniu. Pats meniu sakyčiau banalus  ir netiko prie brabangaus, brutalaus interjero.. Šį kart sudomino Cezario salotos su vištiena. Nieko nelaukęs to ir užsisakau.

Juodasis Vilkas

Kalbant apie interjerą tai pavadinimas iš dalies atitinka dizainą, visur dominuoja juodos spalvos, metalo dirbiniai kurie suteikia šiai vietai brutalumo, deja pasigedau Vilko, nes visur pakabinti juodi varnai. Paveikslai kaip ir interjeras atrodo prabangiai, bet eilinė „diskotekos“ atributika ir gėlynas salėje nelabai tiko prie konteksto. Palubeje prie šalia esančio staliuko nustebino ten įtaisytas kondicionierius.. Ne prie sienos, niekur nepaslėtas, viduryje prie lubų taip ir kaba sau su visais laidais ir rėmais. Negana to šalia kondicionieriaus prie baro kelios vietos atsisėsti, tad nenustebkite jei vėjelis pūs jums i šoną ar nugarą.

Juodasis Vilkas

Apsidairau ant stalo  ir čia skoningai viskas savo vietose, beje labai patiko, jog druska ne šeip sau, o HIMALAJŲ .Šalia stovi taurė-žvakidė, tiesa saulės apšvieta, todėl išriškeja pirštų atspaudai. Čia taip pat radau ir dirbtinių gelių kompoziciją, kurią puošė nedideli voratinkliai, o tai irgi patrauklumo nepridėjo.
Bet pagaliau gavau salotas, kurios buvo nuostabiai pateiktos, ir skaniai kvepėjo, o isižiūrėjus lėkštės kraštai meniškai nusieti pirštu atspaudais. O įrankiai pateikti plastmasinėje pintinėleje, kuri visiškai netiko prie brutalaus ir prabangaus interjero. Taip pat nustebino kvapai iš virtuvės, gerai, jog šiuo atveju jie buvo mėsos patiekalų, bet jeigu gaminant žuvį iš virtuvės taip pat sklistų kvapai, tai nepridėtų man apetito..

Juodasis Vilkas

Bevalgant prie baro atėjo dvi seniorės susimokėt už kavą. Barmenui paklausus ar nori kavos išsinešimui, seniorės pataisė, jog kavą jau seniausiai išgėrė, tiesiog nesulaukė padavėjo, todėl pačios atėjo susimokėt. Tikriausiai pamiršo..

Juodasis Vilkas

Paprašius sąskaitos ir man, padavėjas rūpestingai pasidomėjo ar buvo skanu  ar esu patenkintas, todėl pasirodė rūpestingas, deja visas rūpestis ir mandagumas dingo, kai išeinant norėjau nusifotografuot barą.. Ne va turiu gauti direktorės leidimo, kitų atveju neesu pageidaujamas čia fotografuoti.
Bendrai: Sakyčiau restoranas iš interjero labiau prabangiai ir brutaliai atrodantis baras, kuris vakarais ir savaitgaliai pavirsta diskotekų vieta. Nenuplautos lėkštes, voratinkliai ant gėlių, neplauti langai leidžia spėti, jog higiena ir švara šioje vietoje nėra svarbiausia.

Juodasis Vilkas

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.