Picerija „Bambola“ – yra kur tobulėti..

Bambola pica randasi pačiame Klaipėdos centre gerai matomoje ir praeinamoje vietoje. Bandau užeiti vidun 10:30 – uždaryta. Darbo laiko ant durų nėra , todėl susirandu internete.. O ten rašo, kad dirba nuo 10:00 , taigi prasideda paieškos kaip patekti vidun. Uždaroje lauko terasoje pluša padavėja. Paklausiu nuo kada atsidaro, padavėja tik patvirtina, jog nuo 10:00 ir pasiūlo užeiti per terasą (terasos durys neužrakintos , bet uždarytos). Pasiteiravau kodėl pagrindinės durys uždarytos ir gavau atsakymą, „Barmenė ateina dirbti nuo 11:00  ir pas ją raktai“, todėl atrakina vėliau. Pasiūliau bent lapelį pakabinti, kad užeiti galima per terasą , nes terasa iš kitos pusės. Padavėja nusprende visgi atrakinti pagrindines duris, nors prieš kelias minutes minėjo, kad raktas pas barmenę.

Restoranas Bambola

Užėjus vidun į akis krito purvinos , neplautos grindys (jeigu ir plautos , tai be pastangų). Interjeras paprastas, malonus akiai, viskas dera ir niekas nerėžia akies. Neįprastų kvapų nesijaučia, oras lengvas, apšvietimas tinkamas. Šalia baro iš salės pusės pastebiu pakuotėmis sukrauta kola, ir kitus gerimus. Baras universalus, atliekantis ir sandeliavimo funkcija. Gal taupo vietą ?
Šalia mano pasirinkto staliuko kavą geria mergina, ir kiek tolėliau dar keli klientai.

Restoranas Bambola

Restoranas Bambola

Atnešus meniu sužinau, kad picų be 11 valandos. negausite. Gerai, kad užsukau arbatos ir deserto, to ir užsisakiau. Belaukiant į akis krito ant staliuko po druskine esantis stalo kilimės, kurio kampai apšiurę būtų maloniau, jog būtų pakeistas nauju, nes grožio neprideda..  Pamenate mano anksčiau minėtą merginą sėdinčia šalia? Tai žinokit, atsistoja  ir nueina į virtuvę.. Be kepurės , su odine striuke.. Pasimečiau , nes išeina, kad visą tą laiką šalia sedėjo vadybininkė (vėliau pasiklausiau kokios jos pareigos) su lauko rūbais, lyg niekur nieko nukulniavo ten, kur gaminamas maistas. Tuo tarpu virtuvėje per atidarytas duris matyti , jog visos virėjos tvarkingai ir higieniškai apsirengusios, deja tas matyt negalioja aukštesnes pareigas užimančiai darbuotojai.

Restoranas Bambola

Restoranas Bambola

Padavėja atneša mano užsakyta žalią arbatą, bei sūrio pyragą . Pastarasis buvo labai gražiai ir skoningai pateiktas, ir vien dėl jo ateičiau dar kartelį. Tarp kitko su arbata atneštas šaukštelis buvo ne ypač švarus, bet arbatos skonio nepaveikė. Taigi išgėrus gan skanią arbatą ir suvalgius nuostabų sūrio pyragą. Išeinant su šypsena išlydi atsisveikinanti padavėja.

Restoranas Bambola

Apibendrinus:  su šeima užeiti paužkandžiaut puikiai tinkanti vieta, neskaitant to, kad trūksta higienos, tiek ant grindų, įrankių, tiek ir vadybininkei. O dėl pavadinimo išėjęs pagalvojau: O kas bendra su bambola? Taip ir nesupratau..

Restoranas Bambola

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *