COCO Restobaras – puiki vieta draugų susibūrimui..

COCO Restobaras, vien pavadinimu traukianti kavinė-baras, taip ir kviečia atsipalaiduoti, tad apsilankau ir aš. Klaipėdoje, sienamiestyje šalia Danės upes įsikūrusi kavinė-baras pasitinka su miegančiomis rožėmis ant staliukų, kas labai krito į akį ir pasirodė gan patrauklu. Pasirinkau mano akiai patį patogiausią staliuką, su sofa vietoj kedžių, kas atrodė visai gera idėja, ypač pasisedėti draugų būryje. Deja pats staliukas nudrąskytas, o jo kraštai nevalyti, visą laiką negalėjau padėt rankų ant jo, nes stalas buvo begalo lipnus.

Coco

Pats interjeras sakyčiau visiškai paprastas, daugiau jaunimui skirtas „atsipūsti“, prie išėjimo išsidestę DJ pultas  su kalonelėm ir kita garso technika, matyt vakarai ir savaitgaliai čia būna linksmi.

Coco

Štai po kelių minučių prisistato ir padavėja, tiesa pasigedau aksesuarų nurodančiu, jog būtent jinai ir yra padavėja, nes apsirengus tiesiog juodai, be jokios išskirtinės aprangos. Atneštas meniu užrasu knygutės tipo, bet dienos meniu pateiktas kiek idomiau, tad iškart pasiteirauju koks dienos desertas, deja į šį klausimą atsakyti padavėja iškart negalėjo, lyg ir sumekeno, jog desertas bus kažkoks kreminis pyragas, ir nuėjo pasiteiraut į virtuvę.. Gryžusi patikslino, jog karameliniai ledai, pagalvojau gal šioje vietoje ledus jie vadina pyragu. Visgi užsisakiau pomidorinę sriubą ir žalios arbatos. Arbatą atneša iškarto, deja arbatos puodelis visas „nučiupinėtas“, o lekštutė po puodeliu tiesiog purvina. Dar pagalvojau gal nuo senumo pajuodavę, bet prabraukus pirštu purvas akimirksniu dingsta, tada supranti, jog kažkas patingėjo išplauti… Dar po kelių minučių atnėša ir pamidorinę sriubą. Lėkštė idomi ir dera prie bendro interjero, deja ir čia ne viskas rožėm klota, nes sugebėjo apipilti net lekštės kraštus. Visko pasitaiko, bet galėjo tiesiog nuvalyt.

Coco

Štai tarkime į sofa ir langą atremtas stovas, gal lempa su nulužusia kojele, ir užuot sutaisius , atremkime į sofą ant kurios sėdi klientai , ir problemos nėra…
Bet labai abai apsidžiaugiau pamatęs barmenus , kurie šluostė netik barą , bet ir kiekvieną butelį , alaus piltymo aparatą ir kitus niekučius.

Coco

Apibendrinus: pasisedėt su draugais , pasiklausyt muzikos visai nebloga vieta , bet verta susimastyti apie aprangą , ir personalą kuris tingi išplauti indus.Taipogi nepakenktų bent prijuostė padavėjoms , nes didelėje žmonių grupėje galima pasigesti padavėjų.

Coco

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.