Restoranas „Sweet Root“

(26balsai, average: 7,77 iš 10)
Loading...

Esame jaunų ir entuziastingų žmonių komanda, vedina idėjos žengti kelis žingsnius į praeitį ir iš naujo atrasti tikrąją lietuviškų emocijų kupinos bei natūralaus gamtos ritmo įkvėptos vakarienės reikšmę.

Mūsų romanas su maistu prasidėjo ieškant paprasto atsakymo, kas apibūdintų mūsų gastronomines tradicijas. Kitaip tariant, kas mes esame prie stalo ir kokios mūsų šaknys? Visa prasidėjo nuo prisiminimų, galvojant apie patiekalus, kuriuos mums ruošdavo mama, ir paprastus, bet tuo metu pačius skaniausius močiutės desertus, kaip mėlynės ir pienas.

Filosofija, gimusi iš mūsų pačių patirties ir noro sugrąžinti pasididžiavimą tuo, kas mes esame ir kur gyvename, nugula į lėkštės, kurias kasdien nešame ant jūsų stalo. Stengiamės perduoti emociją pasakodami istorijas ir dalydamiesi savo atradimais su restorano svečiais. Norime, kad žinotumėte, kokia įvairi ir unikali mūsų šalis – Lietuva. Ir patys patirtumėte mūsų virtuvės ypatumą, sugrįždami prie paprastų ingredientų – burokėlio, krapo ar medaus. Šis žingsnis atgal iš tiesų yra didelis žingsnis pirmyn, tai – naujos kelionės pradžia, kupina širdį glostančių emocijų. Tai mūsų stalas, mūsų tradicijos, mūsų vaikystė lėkštėje, mūsų metų laikai ir mūsų jausmai. Tai, kas mes iš tiesų esame.

Restoranas Sweet Root

Restoranas Sweet Root

Restoranas Sweet Root

Restoranas Sweet Root

Restoranas Sweet Root

Kaip rasti restoraną?

 

Restoranas

 

Adresas: Užupio g. 22, Vilnius 01203
Telefonas: (8-685) 60767
Darbo laikas: T K P Š – nuo 18:00 iki 23:00 val., Pr A S – Uždaryta.
Restorano tinklalapis: Restoranas „Sweet Root“
Restorano Facebook puslapis: Restoranas „Sweet Root“

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *