Restoranas „Svarstyklės“

(3balsai, average: 3,33 iš 10)
Loading...

Pramogų ir paslaugų kompleksas „Pažaislio parkas“ įsikūręs vienoje iš gražiausių ir mėgstamiausių Kauno gyventojų bei svečių poilsio vietų – pušyne šalia Kauno marių. Tai vieta, kur Jūs turiningai praleisite laiką, pailsėsite gamtoje, pasigrožėsite XVII a. baroko architektūros paminklu – Pažaislio vienuolynu.

Jeigu Jūs vertinate originalumą, jaukią aplinką ir gerą virtuvę, tikrai neaplenksite paslaugų ir pramogų komplekso „Pažaislis Park“, kurį sudaro restoranas „Svarstyklės“ su atskira Pekino miesto kinų patiekalų virtuve, 10 kambarių viešbutis „Pažaislis Park hotel“ ir VIP pirčių kompleksas „Toscana“ su banketine sale.

Restorano pietų salėje galėsite pasigrožėti didžiausia Europoje šeimininkų surinkta senovinių svarstyklių kolekcija. Vakarais ir savaitgaliais linksmai praleisite vakarą šokių salėje, koncertuojant grupėms iš įvairių Lietuvos miestų. Vyksta teatralizuoti šventiniai vakarai. O visus nusiteikusius romantiškai kviečiame į oranžeriją, kurioje gausu gyvų egzotiškų gėlių, Jums matant kinų virėjas, svaidydamas ugnį, paruoš nepakartojamo skonio kinų virtuvės patiekalų.

Europietiškos virtuvės virėjai pasiūlys gurmaniškų patiekalų, paruoštų iš jūros gėrybių ir žuvies, sultingų braziliškos jautienos kepsnių, pikantiškų triušienos ar kalakutienos patiekalų.

Na, o vasarą, lauko terasoje, prie gaivios fontano dulksnos ir tikromis malkomis kūrenamo židinio, kviečiame ragauti žarijų kaitroje keptų vištienos, ėrienos, kiaulienos, jautienos, žuvies patiekalų.

Restoranas „Svarstyklės“ ar uždaras VIP pirčių kompleksas –tai puikiausios vietos švęsti gimtadienius, vestuves, mergvakarius ar bernvakarius, vaikų šventes, suruošti dalykinius pietus ar konferenciją.
Restoranas „Svarstyklės“, turintis 11 metų patirtį, profesionaliai suruoš vestuves, banketus iki 200 svečių ar išvažiuojamuosius furšetus iki 500 svečių.

Maloniai laukiame Jūsų atvykstant.

Restoranas Svarstyklės

Restoranas Svarstyklės

Restoranas Svarstyklės

Restoranas Svarstyklės

Kaip rasti restoraną?

 

Restoranas

 

Adresas: T. Masiulio g. 18, Kaunas 52460
Telefonas: (8-37) 452433
Darbo laikas: Pr A T K P Š S – nuo 10:00 iki 23:00 val.
Restorano tinklalapis: Restoranas „Svarstyklės“
Restorano Facebook puslapis: Restoranas „Svarstyklės“

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *