Restoranas „Senoji trobelė“

(3balsai, average: 3,67 iš 10)
Loading...

Lietuvos kulinariniam paveldui atėjo laikas atgimti. Ilgus metus veikiančiame autentiškame šeimos restorane „Senoji trobelė“ kiekvienas svečias gali paskanauti ypatingų lietuviškų vaišių, nuo seniausių paveldo receptų iki bajoriškų patiekalų. Lietuviui duona visais laikais buvo ir tebėra vienas svarbiausių ir labiausiai gerbiamų patiekalų. Restorane kasdien kepama duona pagal lietuvių protėvių receptus iš natūralaus raugo, su linų sėmenimis, sėlenomis, saulėgrąžomis.

Iki Antrojo pasaulinio karo Lietuvoje buvo ypač mėgstami ir populiarūs patiekalai iš ėrienos. Dėl švelnaus skonio ėriena buvo liaupsinama ne tik rūmuose, patiekalai iš ėrienos per šventes puošdavo ir paprastų lietuvių stalą, jais gali pasimėgauti ir „Senosios trobelės“ svečiai.

Senieji Lietuvos didikai augino elnius, kurių medžioti į mūsų kraštą susirinkdavo kilmingi ponai iš Anglijos, Prancūzijos ir Rusijos. Restorane galima paragauti ypatingų elnienos patiekalų, kuriais gardžiuodavosi Lietuvos didikai .
Lietuva nuo seno garsėja kaip darbščių žemdirbių kraštas, todėl vegetariškų patiekalų mėgėjai atras jiems įprastos virtuvės patiekalų, pagamintų iš Lietuvoje užaugintų produktų.
Nusivilti neteks ir desertų mėgėjams…

Senoji trobele

Senoji trobele

Senoji trobele

Senoji trobele

Senoji trobele

Senoji trobele

Kaip rasti restoraną?

 

Restoranas

 

Adresas: 36, Naugarduko g., Vilnius 03228
Telefonas: (8-609) 99002
Darbo laikas:
I-V 11:00 – 23:00
VI-VII 12:00 – 23:00
Restorano tinklalapis: Restoranas „Senoji trobelė“
Restorano Facebook puslapis: Restoranas „Senoji trobelė“

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *