Restoranas „Leleko“

(19balsai, average: 6,89 iš 10)
Loading...

Jau penktus metus iš eilės veikiantis restoranas „Leleko“ yra įsikūręs pačioje Vilniaus širdyje Gynėjų gatvėje šalia seimo ir Lietuvos Nacionalinės Bibliotekos. Tai ukrainietiško stiliaus restoranas, kurio svarbiausi darbo principai yra sveikas maistas ir geras aptarnavimas. Visi restorano patiekalai yra 100% rankų darbas. Visi ingredientai naudojami maisto ruošimui yra pasirinktinai perkami iš skirtingu ūkininkų. grietinėje nėra nė lašo krakmolo, kurio yra net pačioje naturaliausioje grietinėje iš parduotuvęs. Silkė čia išdarinėjama vietoje. Produkcija maisto ruošimui niekada neruošiama iš vakaro, todėl restoranas garantuoja tikrą palaimą jūsų skrandžiui. Patiekalams ruošti nenaudojame populiaraus prieskonių mišinio „Vegeta“ ir kečupo.

Produkcija maisto ruošimui niekada neruošiama iš vakaro, todėl restoranas garantuoja tikrą palaimą jūsų skrandžiui.

Restorano stalai apdengti staltiesėmis, aplinka neįpareigojanti, ukrainietiško stiliaus. Muzika – Jazz / Lounge / Rock / Pop. Restoranas turi gausybę tikrų tradicinių ukrainietiškų patiekalų. Ne išimtis virtiniai, kurių yra net 6 rūšys (visi jie gaminami vietoje).

„Visi restorano barmenai ir padavėjai puikiai kalba rusiškai ir angliškai. Ir aišku, kaip be nacionalinio Ukrainos gėrimo „Horilkos“, taip jos turime taip pat. O užsikąsti pasiūlysime tikrų ukrainietiškų lašinių.“
-Sako restorano direktorius ir valdytojas.

Ps:. Visą restorane esantį maistą galima užsisakyti ir išsinešti.

 

Kaip rasti restoraną?

 

Adresas: Gedimino pr. 49 / Gynėjų g. 2 , Vilnius 01109
Darbo laikas: Pr A T K Pn Š – nuo 11:00 iki 23:00, sekmadieniais iki 22val.
Telefonas: (8-633) 30437
Restorano Facebook puslapis: https://www.facebook.com/lelekorestoranas/
Restorano Instagram paskyra: https://www.instagram.com/lelekorestoranas/

Visi restoranai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *