Restoranas „Gastronomika“

(8balsai, average: 5,50 iš 10)
Loading...

„Gastronomika“ – virtuvės šefo Liutauro Čepracko sukurta kulinarinė ir kultūrinė erdvė, kulinarinis loftas. Tai yra gerokai daugiau nei restoranas ar kulinarijos studija. „Gastronomika“ – puiki aplinka visiems maisto ir kultūros mėgėjams, tad valgydami išskirtinius patiekalus ir turėdami galimybę pasirinkti iš didelės vynų selekcijos.

„Gastronomikoje“ jūs taip pat galite grožėtis vieno žymiausių ir įsimintiniausių Lietuvos neoekspresionistų Vilmanto Marcikevičiaus paveikslais, garsaus šiuolaikinio stiklo meno propaguotojo Remigijaus Kriukio stiklo meno darbais ir niekur kitur neviešinamais meno kūriniais.

Naujausias ir itin ilgai brandintas projektas „Gastronomika“ į vieną vietą suveda pačią geriausią virtuvės techniką („Gastronomika“ yra oficialūs „Gaggenau“ virtuvės technikos partneriai), „išmanaus namo“ technologija paremtas patalpas, neįkainojamą patirtį turinčius virtuvės meistrus, meilę maistui bei menui.

„Gastronomikos“ kulinarijos kursai profesionalams ir mėgstantiem gaminti leis plačiau pažiūrėti į maisto ruošimą ir supažindins su tikrąja gastronomijos reikšme.

„Gastronomikos“ kulinarijos studija įrengta taip, kad būtų galima ją subtiliai priderinti prie skirtingų skonių ir norų, todėl čia gali būti rengiama ir įmonės vakarienė, švenčiamas gimtadienis, seni draugai gali susiburti ir turiningai praleisti vakarą degustacinėje vakarienėje, kur ne tik pamaloninsite savo skrandžius, tačiau ir sužinosite įdomių bei naudingų dalykų.

GASTRONOMIKA

GASTRONOMIKA

GASTRONOMIKA

GASTRONOMIKA

GASTRONOMIKA

Kaip rasti restoraną?

 

Restoranas

 

Adresas: 16i, T. Ševčenkos g., Vilnius 03223
Telefonas: (8-699) 37770

Restorano Facebook puslapis: Restoranas „Gastronomika“

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *