Restoranas „Bokštas“

(3balsai, average: 4,00 iš 10)
Loading...

Miesto centre įsikūręs restoranas „Bokštas“, klientams siūlo didelį maitinimo ir pramogų kompleksą. Restorano sudedamosiomis dalimis tapo „Malūninkų bokštelis“, senovinė gynybinė siena, vidinis kiemelis, bei fontanas. Vietos unikalumas išsiskiria netikėtu viduramžių ir šiuolaikiško stiliaus deriniu, kuris sukuria ypatingai jaukią ir išskirtinę restorano atmosferą.

Restorane paragausite ne tik tradicinių lietuviškų patiekalų, bet ir tradicinės Europietiškos bei Prancūziškos virtuvės patiekalų.

Restorane galime surengti visas Jums svarbias šventes: gimtadienį, krikštynas, šimtadienį, vardadienį, įmonės vakarėlį ar net pačią nuostabiausią gyvenimo šventę – vestuves. Įmonės kolektyvas pasirūpins ne tik nuostabiu aptarnavimu bei šventės papuošimu, bet ir beprotiškai skaniu maistu. Virtuvės šefas rūpinasi, kad kiekvienas patiekalas, kuris pasiekia klientą būtų nepriekaištingai pagamintas ir subtilaus skonio.

Restorane veikia net kelios atskiros privačios zonos, kuriose galime surengti uždarą bei privatų renginį.

Restoranas Bokštas

Restoranas Bokštas

Restoranas Bokštas

Restoranas Bokštas

Restoranas Bokštas

 

Kaip rasti restoraną?

 

Restoranas

 

Adresas:Kęstučio g. 86, Kaunas 44297
Telefonas:(8-614) 01111
Darbo laikas: Pr A – nuo 10:00 iki 22:00 val., T K – nuo 10:00 iki 00:00 val., P – nuo 10:00 iki 01:00 val., Š – nuo 11:00 iki 01:00 val., S – nuo 11:00 iki 22:00 val.
Restorano Facebook puslapis: Restoranas „Bokštas“
Restorano Tinklalapis: Restoranas „Bokštas“

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *