Restoranas „BÖFF STEAKHOUSE“

(4balsai, average: 3,00 iš 10)
Loading...

2010 metais, aš, Mher Gevorkjan, ieškodamas naujų iššūkių ir kopdamas karjieros laiptais įvairiuose tarptautiniuose viešbučiuose tuo pačiu ieškojau galimybių tapti verslininku.
2005 metais dirbdamas virtuvės šefu didžiausiame Lietuvos viešbutyje „Lietuva“, įžvelgiau platų lauką naujoms kulinarinėms galimybėms Vilniuje, todėl ir pasirinkau šį miestą savo verslui. Aš nusprendžiau atidaryti tikrą „Steakhouse“ ir atnešti teisingą jautienos valgymo kultūrą bei tradiciją į Lietuvos sostinę.

2012 metų rugsėji Böff restoranas atvėrė savo duris. Į meniu sutalpinau geriausius dydkepsnius kartu su dideliu jūros gėrybių užkandžių asortimentu bei skaniais desertais.
Mano kulinarinė vizija slypi paprastuose dalykuose: tarpusavyje derantys kokybiški ingredientai, teisingas prieskonių santykis, teisinga technika ir žinoma meistriškumas. Kiekvieną dieną, išskyrus sekmadienį, 15 komandos narių paruošia dirvą Jūsų nepamirštamai kulinarinei patirčiai. Aš tikiu, kad pastovumas ir meilė darbui, kurį darome, yra mūsų sėkmės raktas. Kiekvienas svečias labai svarbus man ir mano komandai.

Su kulinariniais linkėjimais,

Mher Gevorkjan.

BOFF STEAKHOUSE

BOFF STEAKHOUSE

BOFF STEAKHOUSE

BOFF STEAKHOUSE

BOFF STEAKHOUSE

 

Kaip rasti restoraną?

 

Restoranas

 

Adresas: Olimpiečių g. 1, Vilnius 09200
Telefonas: (8-5) 219 9498
Darbo laikas: Pr A T K P – nuo 11:30 iki 22:00 val., Š – nuo 12:30 iki 22:00 val., S – Uždaryta
Restorano Facebook puslapis: Restoranas „BÖFF STEAKHOUSE“
Restorano Tinklalapis: Restoranas „BÖFF STEAKHOUSE“

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *