Restoranas Agave

(14balsai, average: 7,50 iš 10)
Loading...

Miesto širdyje, Rotušės aikštėje, duris atvėrė pirmasis meksikietiškas restoranas Kaune. Jis įsikūręs buvusios „Gildijos“ rūsyje.

Rotušės aikštėje 3 įsikūręs „Agave“ restoranas leis pažinti dalelę Meksikos. Klientai galės išragauti ne tik tradicinių meksikietiškų patiekalų ar gėrimų, kuriuos pagamins tikras meksikietis, bet taip pat pabūti išskirtinėje aplinkoje bei susipažinti su visai kitokia kultūra.
Kaune yra ne viena užkandinė, kuri sakosi, jog gamina meksikietišką maistą, tačiau nuo šiol senamiestyje bus vieta, kur kauniečiai bei miesto svečiai galės paragauti tikro tradicinio meksikietiško maisto, kuris neapsiriboja vien kukurūzų paplotėliais ar itin aštriu maistu.
„Norime sulaužyti stereotipus, jog meksikietiškas maistas yra tik „Taco“ paplotėliai ar pupos ir tai būtinai turi būti aštru. Kitos kultūros žmogus negali žinoti, kaip tradiciniai patiekalai gaminami iš tikrųjų. Savo klientams pasiūlysime platų meksikietiškų patiekalų meniu. Ypatingai rekomenduoju jūros gėrybes. Žmonės, atėję į „Agave“ restoraną, galės patys įsitikinti, jog maistas ruošiamas tik iš šviežių produktų, o kartu pakeisti požiūrį į meksikietišką virtuvę“, – pasakojo restorano „Agave“ vyriausiasis šefas Rodrigo Torres Canela, Veracruz, Mexico.

Restoranas Agave

Restoranas Agave

Restoranas Agave

Restoranas Agave

 

Kaip rasti restoraną?

 

Restoranas 55 Laipsniai

 

Adresas: Rotušės a. 3, Kaunas 44280
Darbo laikas: Pr – Uždaryta, A T K – nuo 12:00 iki 22:00, P Š S – nuo 12:00 iki 00:00val.
Telefonas: (8-616) 98496
Restorano Facebook puslapis: https://www.facebook.com/agaverestoranas/

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.