„Don Simon“ picos namai

(25balsai, average: 7,36 iš 10)
Loading...

„Don Simon“ picos namai duris atvėrė 2013 metų rugsėjį.

„Namai“, ne todėl, kad dabar taip madinga. Ir ne todėl, kad turime begalę pagalvėlių. O dėl to, kad apetitą keliančiais kvapais, išskirtine patiekalų paruošimui naudojamų žaliavų kokybe ir šiltu aptarnavimu siekiame jus apgaubti namams būdingu jaukumu ir leisti jums skaniai pailsėti nuo alkanos dienos rūpesčių.

Didžioji dauguma mūsų virtuvės receptų yra gimę ir ištobulinti namuose. Picos suktos, keptos, ragautos išragautos kartu su mūsų virtuvės šefu – sušių ir picų žinovu Lauru. Visi kartu pasiraitoję rankoves per vasaros karščius „kūrenom“ pečių ir su kūrybiniu azartu šaudėm picas. Ir taip toliau, po šiai dienai. Susapnuojam naują picą ir kitą dieną mūsų picajola Mantas ją į pečių 🙂

Palyginimas „Kaip namie“ kiekvieną kartą glosto širdį. Ir skatina daryti dar ir dar daugiau. Mes džiaugiamės kiekvienu, ateinančiu „pasigydyti“ karšta imbierine arbata su medum. Laukiame Jūsų kasdien augančių, smalsių ir visad išdykusių vaikučių – talentingų dailininkų ir būsimų kepėjų 🙂 Ir visada padedame susiorientuoti iš įpročio su gydytojų receptais užklystančioms žilagalvėms močiutėms (mat ilgą laiką šiose patalpose buvo įsikūrusi vaistinė).

Mums svarbi kiekviena Jūsų pastaba ir pageidavimas. Norisi neaštriai aštrios picos? Atitaikysim. Kaip Italijoj? Paskrudinsim! Neturit nealkoholinio alaus? Kitą dieną jau turim 🙂 Šaltoka? Prašom pleduką. Norisi gardaus sidro? Keliaujam į Sidro namus. Reikia paspalvinti ką nors berniukiško? Jokių problemų :-)…

Didžiausias turtas yra mūsų draugai – jūs, kurie ateinate pas mus atsipūsti, ir mūsų komanda, su kuriais kasdien „gyvename“, vieni iš kitų mokomės, vieni kitais didžiuojamės, vieni kitus pagiriame ir pabarame. Žodžiu, visai kaip namie. „Don Simon“ picos namai yra ne tik jūsų namai. Čia ir mes esame pasitempę.

Don Simon

Don Simon

Don Simon

Don Simon

Don Simon

Kaip rasti restoraną?

Don Simon

Adresas: Kęstučio g. 34, Vilnius, Lietuva
Telefonas: +370 690 53 333

Darbo dienomis darbo laikas nuo 11:30-22:00

Savaitgaliais 12:00-22:00
Restorano tinklalapis: Restoranas „Don Simon“
Restorano Facebook puslapis: Restoranas „Don Simon“

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.