Pagalba jūsų verslui.

Marketingo valdymas – itin svarbus komponentas, lemiantis efektyvią įmonės veiklą bei verslo klestėjimą. VMUS specialistai patars, kaip padidinti Jūsų veiklos efektyvumą, padės iškelti marketingo valdymo uždavinius, išgryninti strategiją bei nuosekliai siekti užsibrėžtų tikslų.

Niekam nėra paslaptis, kad maitinimo verslas yra vienas greičiausiai atsiperkančių veiklų. Jei įmonės koncepcija yra efektyvi, o valdymo strategija vystoma teisingai – investicijos atsiperka jau po kelių metų.

Deja, taip būna ne visada. Nemažai įmonių neturi išgrynintos marketingo valdymo strategijos arba nenuosekliai laikosi iškeltų uždavinių, ko pasekmė – mažėjanti apyvarta ir visiškas verslo žlugimas.

Mūsų praktika rodo, kad laiku pasitelkus pagalbą, dvi iš penkių tokių įmonių pavyksta išgelbėti, jeigu laiku kreipiamasi į mus pagalbos. Geriausias būdas – pakeisti visą maitinimo įstaigos koncepciją „iš pamatų“ – pradedant nuo interjero detalių ir baigiant kolektyvu bei jo apmokymais.

Susidūrėte su panašia problema? Kreipkitės į mus. VMUS specialistai nuodugniai ištirs Jūsų restorano apyvartos istoriją, valgiaraštį ir jo pakeitimus, koncepciją, interjerą, kolektyvo efektyvumą ir pateiks pasiūlymus, kaip priversti Jūsų verslą klestėti.

O gal Jūsų verslas yra efektyvus, bet kyla klausimų su apskaitos sistema? Jaučiate, kad kažkur dingsta Jūsų pelnas arba kyla įtarimų dėl prekių cirkuliavimo? Kreipkitės, ir mes pasamdysime žmogų, prižiūrėsiantį Jūsų įmonės veiklą bei nustatysiantį reikiamą apskaitos sistemą.