Noriu parduoti verslą

Neretai pasitaiko, kad norint pakeisti veiklą galimai daugiau nedirbti arba susidūrus su sunkumais versle, arba vedami minties uždirbti iš pelningai veikiančio verslo pardavimo, savininkui kyla noras parduoti įmonę (verslą). Tačiau dažnai noras taip ir lieka noru. Priežastis – visa eilė klausimų ir neaiškumų, užgriuvusių verslininką, vos tik jam pradėjus domėtis šia procedūra.

Kas pirks mano verslą? Kaip paaiškinti pirkėjui, kodėl aš parduodu savo įmonę? Kaip pateikti savo verslą, kad jis būtų patrauklus pirkėjui, neslepiant jo trūkumų ir liekant sąžiningam? Jei esate sau uždavę bent vieną iš šių klausimų, pats laikas kreiptis į VMUS.
Mūsų specialistai kartu su profesionalų komanda įvertins Jūsų verslą, paruoš ir surinks reikiamą informaciją pirkėjui arba nuomotojui. Patarsime, kaip pateikti jį interesantui, paruošime legendą atskleidžiant verslo pliusus ir minusus . Pasirūpinsime, kad interesantas gautų maksimalią jam rūpimą informaciją ir tinkamai ją suprastų. Padėsime pelnyti potencialių pirkėjų/nuomotojų pasitikėjimą įrodydami, kad jokia informacija nėra slepiama. Pasirūpinsime, kad būtų atskleisti visi Jūsų verslo privalumai.

Kodėl verta rinktis mus

  • Pagal kliento pageidavimą užtikriname maksimalų diskretiškumą. Neretai verslo savininkai vengia savo parduodamą/nuomojamą įmonę skelbti viešai dėl baimės prarasti esamus partnerius, darbuotojus arba pakenkti savo verslo reputacijai. Jei susidūrėte su panašia problema – kreipkitės į mus. Didelė pirkėjų/nuomininkų duomenų bazė leidžia mums greitu laiku parduoti/išnuomoti verslą anonimiškai. Siųsdami informaciją apie įmonę, būtinai nurodykite, ar sutinkate, kad ji būtų prieinama viešai. Gavę Jūsų užklausą mes apdorosime duomenis ir paruošime būsimam nuomininkui arba pirkėjui patrauklią verslo prezentaciją.
  • Galime ne tik parduoti, bet ir atgaivinti Jūsų nepelningai veikiančią įmonę. Turime didelę duomenų bazę ne tik potencialių pirkėjų, bet ir investuotojų, turinčių lėšų ir laukiančių gerų investicinių pasiūlymų. Todėl galime patarti, kaip parduoti verslą nepriklausomai nuo jo būklės arba tapti Jūsų klientais patys.

VMUS praktika rodo, kad net bankrutuojantį verslą įmanoma atgaivinti. Todėl drąsiai kreipkitės į mus net jeigu manote, kad Jūsų įmonė yra nebepatraukli ir jau kurį laiką negalite jos parduoti. Išnagrinėję Jūsų situaciją, mes rasime priežastį ir patarsime, ką pakeisti Jūsų versle, kad jis rastų savo pirkėją ir atitiktų jo lūkesčius. Parengsime naują planą su nauja pardavimo strategija.

Turite klausimų? Kreipkitės į VMUS. Ilgametę patirtį turintys specialistai padės įvertinti Jūsų verslą, numesti nuo pečių visus su jo administravimu susijusius rūpesčius ir per trumpą laiką rasti potencialų pirkėją arba patikimą nuomininką.