Norite parduoti, išnuomoti ar atsikratyti tais rūpesčiais ilgam…?

Neretai noras parduoti ar išnuomoti nekilnojamą turtą virsta tikru galvos skausmu patalpų savininkui. Priežastis – visa eilė klausimų ir formalumų, su kuriais susiduriama kelyje. Neturint pakankamai laiko ar galimybių gilintis į niuansus, randamas paprastas ir greitas sprendimas: tarpininkas. Bet šioje vietoje ypatingai svarbu neapsigauti ir patikėti savo turtą tik profesionaliam ir sąžiningam atstovui, kuris pasirūpintų ne tik greitu, bet ir kokybišku rezultatu. Juk tinkamo tarpininko pasirinkimas – sėkmingo sandorio garantija, o patikėdami šį procesą, patikite ir dalį savo rūpesčių.

Mūsų NT specialistai kartu su profesionalų komanda įvertins Jūsų patalpas, paruoš ir surinks reikiamą informaciją pirkėjui arba nuomininkui. Patarsime, kaip pateikti jas interesantui, paruošime legendą. Pasirūpinsime, kad interesantas gautų maksimalią jam rūpimą informaciją ir tinkamai ją suprastų. Padėsime pelnyti potencialių pirkėjų/nuomininkų pasitikėjimą įrodydami, kad jokia informacija nėra slepiama. Pasirūpinsime, kad būtų atskleisti visi Jūsų patalpų privalumai.

Kodėl verta rinktis mus

  • Pagal kliento pageidavimą užtikriname maksimalų diskretiškumą. Neretai NT savininkai vengia savo parduodamas/nuomojamas patalpas skelbti viešai dėl baimės prarasti esamus nuomininkus, darbuotojus arba pakenkti savo verslo reputacijai. Jei susidūrėte su panašia problema – kreipkitės į mus. Didelė pirkėjų/nuomininkų duomenų bazė leidžia mums greitu laiku parduoti/išnuomoti reikiamas patalpas anonimiškai. Siųsdami informaciją apie objektą, būtinai nurodykite, ar sutinkate, kad ji būtų prieinama viešai. Gavę Jūsų užklausą mes apdorosime duomenis ir paruošime būsimam nuomininkui arba pirkėjui patrauklią objekto prezentaciją.
  • Mes perimame ne tik pardavimo/nuomos procesą, bet ir visus su Jūsų nekilnojamu turtu susijusius rūpesčius. Mums svarbi mūsų reputacija ir kliento pasitikėjimas.

Turėdami gerą NT pasiūlymą, dažnai perimame ir patalpų priežiūrą. Siekiame ilgalaikio bendradarbiavimo, rūpinamės, kad Jūsų patalpos būtų perduotos tik patikimiems ir atsakingiems nuomininkams. Užtikrinime, kad NT bus naudojamas griežtai pagal paskirtį, o nuoma apmokama laiku, kad atsiradę gedimai patalpose skubiai butu pašalinti nuomininko arba mūsų įmonės pagalba, jeigu to negali atlikti nuomininkas (del esamu niuansų nuomos sutartyje ir dėl specifinių gedimų kuriuos šalinti neįpareigoja nuomos sutartis ), čia ir yra pagrindiniai pliusai mūsų paslaugos, nes jos pagalba šeimininkui.

Pagrindinė priežastis dėl ko reikia patikėti savo turto priežiūra mums.

Atstovaudami šeimininką, mes reguliariai atvykstame ir patikriname, ar patalpos yra geros būklės, ar nesugedusi santechnika bei įranga… Prireikus remontuojame atsiradusius gedimus. Pasirūpiname patalpų aplinka bei signalizacija, jei namas yra negyvenamas. Taip pat reguliariai tikriname, ar nuomininkas naudoja patalpas pagal paskirtį, ar jos nėra išnuomotos tretiems asmenims.

Turite klausimų? Kreipkitės į VMUS. Ilgametę patirtį turintys specialistai padės įvertinti Jūsų patalpas, numesti nuo pečių visus su jų administravimu susijusius rūpesčius ir per trumpą laiką rasti potencialų pirkėją arba patikimą nuomininką.