Norite išnuomoti komercinės paskirties nekilnojamą turtą.

Norite išnuomoti komercinės paskirties nekilnojamą turtą, bet vengiate reklamuoti jį viešai dėl baimės prarasti esamus nuomininkus, darbuotojus arba pakenkti savo verslo reputacijai? Patikėkite šiuos rūpesčius mums.

VMUS turi didelę potencialių nuomininkų duomenų bazę, kas leidžia greitu laiku išnuomoti reikiamas patalpas anonimiškai.

Kaip tai vyksta?

Informacija apie Jūsų nekilnojamą turtą nebus skelbiama viešai, ją matys tik į VMUS besikreipiantys tiksliniai interesantai. Esant patraukliam patalpų pasiūlymui, jos dažnai yra išnuomojamos mūsų klientų iškart po informacijos pateikimo. Jei greitu metu nuomininko rasti nepavyksta, mes siūlome palikti skelbimą mūsų svetainėje. VMUS skelbimus mato tik potencialūs klientai, todėl kreipdamiesi į mus galite būti visiškai ramūs dėl informacijos konfidencialumo. Rinkdamiesi mūsų metodą gaunate du viename: neatbaidysite esamų darbuotojų/nuomininkų/partnerių ir sutaupysite, nes skelbimų talpinimas mūsų svetainėje yra nemokamas.

Bendradarbiaujame su visa eile interesantų, laukiančių komercinių patalpų arba verslo nuomos pasiūlymų.

Kokios patalpos mus domina:

  • Kavinės
  • Restoranai
  • Naktiniai klubai
  • Optikos salonai
  • Parduotuvės
  • Gyvenamos patalpos trumpalaikei (per Booking.com) arba ilgalaikei nuomai

Užpildykite žemiau esančią formą ir mes pateiksime informaciją apie Jūsų patalpas potencialiems klientams. Siųsdami informaciją apie objektą, būtinai nurodykite, ar sutinkate, kad ji būtų prieinama viešai.