Nekilnojamo turto priežiūra, administravimas, atstovavimas.

Turite nekilnojamą turtą, bet neturite laiko juo deramai užsiimti? O gal nusibodo nuomininkų paieškos ir nuolatinė, marias laiko atimanti nekilnojamo turto priežiūra? Kreipkitės į VMUS, ir mes numesime šią sunkią naštą nuo Jūsų pečių.

Ką darome:

  • Atstovaujame nekilnojamo turto šeimininką jam išvykus arba neturint galimybių užsiimti patalpų administravimu savarankiškai. Randame pastovius ir patikimus nuomininkus. Rūpinamės, kad patalpos būtų naudojamos pagal paskirtį, kad nebūtų pernuomotos tretiems asmenims. Sprendžiame kasdienius savininko ir nuomininko klausimus, susijusius su nuoma. Kontroliuojame, kad būtų vykdomi visi nuomos sutarties įsipareigojimai. Įspėjame savininką apie besibaigiantį sutarčių galiojimą, taip pat informuojame apie nuomininkų ateities ketinimus. Suteikus papildomą įgaliojimą, galime atstovauti savininkui bendraujant su Valstybine mokesčių inspekcija, Registrų centru ir kitomis institucijomis. Sprendžiame iškilusius keblumus, raginame nuomininkus laiku mokėti nuomos įmokas. Atliekame visus būtinus veiksmus, susijusius su nuomininkų įsiskolinimų likvidavimu. Nemokumo atvejais inicijuojame teisines procedūras prieš įsiskolinusį, padedame pakeisti nuomininkus.
  • Atstovaudami savininką, visapusiškai prižiūrime nekilnojamąjį turtą. Reguliariai atvykstame ir patikriname, ar patalpos yra geros būklės, ar nesugedusi santechnika bei įranga. Prireikus pašaliname atsiradusius gedimus. Tikriname skaitiklių rodmenis. Pasirūpiname patalpų aplinka bei signalizacija, Savininkui pageidaujant, atliekame valymo ir aplinkos tvarkymo darbus.
  • Patalpų savininkams teikiame konsultacijas teisiniais ir mokestiniais klausimais. Padedame pagerinti patalpas ir gauti maksimalią grąžą įdėjus minimalias investicijas. Savininkui pageidaujant, pasirūpiname patalpų įranga, remonto darbais ir interjero dizainu.

Pasirinkę VMUS Jūs pamiršite apie varginančias nuomininkų paieškas bei kasdienius reikalus, susijusius su jūsų nekilnojamu turtu ir atimančius daug jėgų. Tiesiog patikėkite savo rūpesčius mums, ir VMUS pasirūpins Jūsų patalpomis nuo A iki Z.