Koncepcijos formavimas

Verslo koncepcijos kūrimas – be galo svarbus žingsnis, lemiantis įmonės sėkmę ir pelningumą. Tai procesas, reikalaujantis ypatingo dėmesio, atsakingumo ir maitinimo paslaugų rinkos išmanymo. Dvidešimt metų patirtis šioje srityje leido mums suburti nemažą patikimų partnerių ratą, todėl kurdami naują koncepciją remiamės ne tik savo, bet ir įvairių virtuvės šefų patirtimi. Mūsų rate yra nemažai virtuvės šefų, dirbusių užsienio restoranuose ir grįžusių į Lietuvą su naujomis mintimis ir idėjomis. Tos idėjos dažnai būna įgyvendintos kuriant naują valgiaraštį ar interjerą, taip pat apmokant komandą. Pasinaudojus virtuvės šefo paslaugomis, nebūtinas yra ilgalaikis bendradarbiavimas. Klientui visada siūlome pasirinkimą:

  • Vienkartinį bendradarbiavimą (atidarant restoraną);
  • Pastovų bendradarbiavimą (pasamdytas virtuvės šefas rūpinasi meniu pakeitimais, prižiūri, kad būtų laikomasi koncepcijos);
  • Idėją (Mes pasiūlome koncepciją pagal kliento poreikius bei galimybes ir jis įgyvendina ją savarankiškai).

Niekada nesiūlome nepatikrintos verslo idėjos. Ji visada yra išbandyta praktikoje, todėl suteikime tvirtą garantiją, kad verslo pradžia bus sėkminga o tolimesnė veikla jau jūsų rankose. Taip pat pasižadame niekam neatskleisti Jums sukurtos koncepcijos.

Daugiau informacijos:
+37064511143
info@vmus.lt