Verslo koncepcijos

Norite įsteigti maitinimo įmonę, bet neturite idėjos? Ne bėda. VMUS specialistai ne tik padės sukurti originalią ir perspektyvę koncepciją Jūsų verslui, bet ir parinks atitinkantį ją valgiaraštį, interjerą bei kolektyvą.

O gal turite verslo koncepciją, bet dvejojate, ar ji bus efektyvi?

Pasikonsultuokite su mumis. Bendradarbiaujame su visa eile visuotinio maitinimo ekspertų, kurie įvertins Jūsų idėją bei patars kaip paversti ją dar veiklesne.

Esant stipriai koncepcijai randame atitinkančius ją darbuotojus, sudarome valgiaraštį bei padedame rasti reikiamas patalpas. Jei koncepcija reikalauja išdirbimo – tobuliname ją bei patariame, kaip paversti įdomesne. Jei matome, kad ji neatneš pelno – siūlome kitus originalius variantus. Sukurtą koncepciją patalpiname savo duomenų bazėje, randame atitinkančią ją komandą bei investuotojus. Neretai mūsų praktikoje pasitaiko atvejų, kai išskirtinės ir labai įdomios koncepcijos įgyvendinimas praktikoje nėra lengvas dėl per didelės egzotiškos koncentracijos. Dažniausiai tai įvyksta dėl šios srities darbuotojų trūkumo, produktų trūkumo arba pernelyg savito valgiaraščio, kuris mūsų krašte paprasčiausiai nesulauks sėkmės. Esant tokiai situacijai mes pasiūlome klijentui šiek tiek pakeisti egzotišką valgiaraštį į vietinei virtuvei tinkamesnį. Taip yra pašalinama rizika, neatimant idėjos žavesio bei išskirtinumo.

Savo duomenų bazėje turime nemažai patikrintų, gerai išdirbtų verslo koncepcijų bei puikiai jose nusimanančių virtuvės šefų. Dažniausiai tos idėjos būna išbandytos praktikoje ir atvežtos virtuvės šefų iš svetur. Tokiu atveju padedame įsteigti įmonę ir pasirūpiname visa reikiama dokumentacija. Dalį atvežtų idėjų virtuvės šefai yra pasirengę parduoti. Tad daugumoje atvejų klientas turi pasirinkimą – nupirkti tik verslo idėją ar kartu pasamdyti ir virtuvės šefą, kuris gerai nusimano šioje virtuvėje.