Ieškomos patalpos veiklai vykdyti – turkiška kepyklėlė

Į VMUS kreipėsi klientas, norintis atidaryti nedidelę kepyklėlę – kavinę, bet jau metai negalintis rasti tinkamų patalpų. Kavinės koncepcija tikrai įdomi – ledai, baklava ir vietoje gaminama turkiška pica. Atrodytų, skanu bei paprasta. Bet ir čia yra savų niuansų. Maitinimo įstaiga reikalauja nedidelio ploto, bet virš 29 kW elektros. O tokį derinį rasti nėra lengva. Dar sunkiau rasti tokio pobūdžio patalpas su patogia automobilių stovėjimo aikštele bei geru privažiavimu. Todėl apsilankęs keliose nekilnojamo turto agentūrose ir nieko tinkamo neradęs, klientas nutarė kreiptis pagalbos į mus.

Atsižvelgdami į visus kliento norus bei poreikius, pateikėme sąrašą labiausiai jo koncepciją atitinkančių patalpų. Iš 20 pasiūlymų buvo išrinkti keturi tinkantys. Deja, geriausias variantas buvo išnuomotas dieną prieš. Neradę tinkamo pobūdžio nekilnojamo turto, nutarėme patalpinti skelbimą ir laukti, kas bus toliau.

Iki susitikimo su mumis klientas jau buvo kreipęsis į nekilnojamo turto agentūras, bet nieko tinkamo nerado. Tarp mūsų pasiūlytų patalpų variantų jis ne tik atpažino tas, kurios jam jau buvo agentūrų siūlytos, bet ir rado visiškai naujų, apie kuriuos anksčiau nebuvo girdėjęs.

Jei turite kažką panašaus i reikalingas patalpas prašome siūlyti elekt. paštu: info@vmus.lt
arba tel.: 864511143

Kodėl verta kreiptis į VMUS

  • Kiekviena nekilnojamo turto agentūra klientams siūlo tik tas patalpas, kurių savininkai kreipėsi tiesiogiai į jas.
  • VMUS turi informaciją apie visą Lietuvoje parduodamą/nuomojamą nekilnojamą turtą;
  • VMUS padeda ne tik rasti reikiamas patalpas Jūsų verslui, bet prireikus taip pat pasirūpina jų įrengimu bei dizainu;
  • VMUS turi didelę bazę nuomojamų/parduodamų komercinės paskirties patalpų, apie kurias nežino nekilnojamo turto agentūros. Norėdami parduoti/išnuomoti savo patalpas, savininkai pirmiausiai kreipiasi į mus. Patalpos atsiduria nekilnojamo turto agentūrų duomenų bazėse tik tuo atveju, jei per tam tikrą laiką jų parduoti/išnuomoti nepavyksta.

Vienas komentaras “Ieškomos patalpos veiklai vykdyti – turkiška kepyklėlė

  1. Labas turiu patalpas veikiančia kavine dienos pietus vieno kąsnio kibinai žodžiu daug visko bet nesuprantu trūksta kažko
    Noriu orientuotis į kepikleles tipą bet visad miestas pilnas to pacio gal turit kokiu minčių ;))

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.