Patalpų nuoma. Gyvenamųjų ir komercinių, trumpalaikė ir ilgalaikė

Pagrindinės įmonės veiklos šiuo metu, kam skiriame didžiausią savo dėmesį – nekilnojamo turto gyvenamosios ir komercinės paskirties objektų ilgalaikė ir trumpalaikė nuoma, subnuoma, pardavimas, administravimas, konsultavimas ką galima su tuo turtu nuveikti.

Patalpu nuomos paslaugos

Gyvenamųjų patalpų trumpalaikė nuoma.

Naujų nuomos objektų ir klientų paieška – nuolatos ieškome naujų objektų trumpalaikei nuomai, bei trumpalaikės nuomos paslaugų norinčių klientų. Visi mūsų administruojami objektai yra Vilniaus, Kauno, Palangos centre. Tik tokie objektai yra įdomūs mums, ir populiarūs tarp mūsų klientų. Klientus pritraukiame ne tik iš Lietuvos, bet ir iš kaimyninių šalių, bei kitų ES šalių.

Trumpalaikės gyvenamosios paskirties objektų nuomos administravimas. Tai vyksta dviem būdais, mokant savininkui fiksuotą nuomos kainą, pasirašant ilgalaikes nuomos sutartis, arba kaina priklauso nuo trumpalaikių nuomininkų sugeneruotų mėnesinių pajamų, pajamos pasiskirsto sekančiai 70-75 % tenka nuomotojui, 30-25% mūsų įmonei.

Kaip tai vyksta – pasirašius sutartis su nuomotoju objektas paruošiamas trumpalaikei nuomai, jei pasirašoma fiksuota sutartis, tuomet tai atliekame savo lėšomis, jei dirbame už administravimo mokestį, nuomotojas parengia objektą savo lėšomi pagal mūsų rekomendacijas. Skelbimus talpiname populiariuose portaluose trumpam.lt, booking.com, airbnb, agoda, homeaway, aruodas.lt, skelbiu.lt, bei reklamuojame savo internetiniame puslapyje. Parengiame ir nuolat sekame objektų kainodarą, užimtumą, pasitinkame ir išlydime svečius.

Kokybė – teikiame aukšto lygio trumpalaikio apgyvendinimo paslaugas, apartamentuose svečius aprūpiname visomis buities priemonėmis, ko reikia vienadienės arba ilgesnės viešnagės metu. Prieš nuomotoją įsipareigojame atsakingai prižiūrėti ir administruoti jam priklausantį būstą.

Gyvenamųjų patalpų ilgalaikė nuoma

Naujų nuomos objektų ir klientų paieška – nuolatos ieškome naujų objektų ilgalaikei nuomai, bei ilgalaikė nuomos paslaugų norinčių klientų. Išplėtėme ilgalaikės nuomos sąvoką, kuri yra suprantama ne tik kaip nuoma metams, bet pagal klientų poreikius gali būti 1,3,6 mėnesiams. Kaina kiekvienu atveju gali būti derinama individualiai.
Tarpininkavimas atliekant įvairius veiksmus su nekilnojamu turtu. Nekilnojamo turto savininkams patariame, kokia mūsų vizija ir galimas nekilnojamo turto panaudojimas, vėlgi ta pati nuoma, pardavimas, o galbūt verslo kūrimas tose patalpose. Įvertiname patalpas, surenkame informaciją galimam pirkėjui ar nuomininkui, pasirūpiname, kad būtų gauta visa informacija, taip pat būtų atskleisti visi patalpų privalumai ir trūkumai.

Komercinių patalpų ilgalaikė ir trumpalaikė nuoma

Komercinių patalpų nuoma galima dviem būdais – kai patalpos skiriamos subnuomai, arba užsiimame komercinių patalpų nuomos administravimu. Už nuomą gali būti mokama fiksuota kaina, arba ji gali priklausyti nuo nuomojamų patalpų užimtumo ir iš to generuojamų pajamų. Administravimo procentas nuo gaunamų pajamų už nuomą yra sutartinis.

Iškilusius klausimus atsakysime telefonu, el. paštu arba susitikimo metu.

 

2 komentarai “Patalpų nuoma. Gyvenamųjų ir komercinių, trumpalaikė ir ilgalaikė

  1. Turime ekonomines klases viešbutį, todel nuolat reikia ieškoti klientų, noretume reklamos trumpam.lt Verslas duoda pelną tik tada, kai yra klientų, todel sudominote, bet taip ir liko daug klaustukų.Gal galite susisiekti.Telef 862024500

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.